Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROGRAM ELS EVALUACJA ŁĄCZY SZKOŁY. CELE PROGRAMU Wymiana do ś wiadczenia i wiedzy na temat oceny student ó w we wszystkich uczestnicz ą cych krajach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROGRAM ELS EVALUACJA ŁĄCZY SZKOŁY. CELE PROGRAMU Wymiana do ś wiadczenia i wiedzy na temat oceny student ó w we wszystkich uczestnicz ą cych krajach."— Zapis prezentacji:

1 PROGRAM ELS EVALUACJA ŁĄCZY SZKOŁY

2 CELE PROGRAMU Wymiana do ś wiadczenia i wiedzy na temat oceny student ó w we wszystkich uczestnicz ą cych krajach. Badanie możliwości promowania ułatwionego transferu na polu oceny studentòw.

3 KRAJE UCZESTNICZĄCE AUSTRIA – BAD GOISERN (KOORDYNATOR) NIEMCY (????) CYPR (Dianellou and Theodotou Secondary, Ag. Omologites Primary)

4 Co zrobiono do tej pory? Spotkanie w Niemczech-Decyzje,dzia ł ania: Dyskusja o problemie Prace dla student ó w (informacje,pomys ł y,itp.) Przygotowanie ulotki dla student ó w.

5 Co zrobiono do tej pory? Spotkanie na Cyprze -Decyzje,dzia ł ania: Dyskusja o problemie Prace dla student ó w Prace dla rodzic ów Plany na przysz ł o ść

6 PLANOWANIE DZIAŁAŃ NA PRZYSZŁOŚĆ Ulotki dla student ó w Informacje i spotkanie z rodzicami ……

7 Do ś wiadczenia z ELS Warto ś ciowa wymiana informacji o r óż nicach w trzech systemach edukacyjnych Do ś wiadczenia z wizyt w klasach Pomys ł y i praktyka z trzech kraj ó w Spotkania z lud ź mi i przyja ź nie- promowanie europejskiego wymiaru w edukacji


Pobierz ppt "PROGRAM ELS EVALUACJA ŁĄCZY SZKOŁY. CELE PROGRAMU Wymiana do ś wiadczenia i wiedzy na temat oceny student ó w we wszystkich uczestnicz ą cych krajach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google