Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W latach 60tych amerykański lekarz Hunter Cambell Adams zaczął wprowadzać w życie wspaniałą oryginalną ideę leczenia śmiechem. W przebraniu klauna rozweselał

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W latach 60tych amerykański lekarz Hunter Cambell Adams zaczął wprowadzać w życie wspaniałą oryginalną ideę leczenia śmiechem. W przebraniu klauna rozweselał"— Zapis prezentacji:

1

2 W latach 60tych amerykański lekarz Hunter Cambell Adams zaczął wprowadzać w życie wspaniałą oryginalną ideę leczenia śmiechem. W przebraniu klauna rozweselał pacjentów w szpitalu. Głęboko wierzył, że zadaniem lekarza nie jest jedynie leczyć pacjenta, ale również podnosić jakość życia w każdej sytuacji zdrowotnej. Od 1999 roku terapia śmiechem jest realizowana również w Polsce przez nas - pracowników i wolontariuszy Fundacji "Dr Clown".

3 Pomagamy chorym dzieciom przebywającym w szpitalach i placówkach specjalnych organizując zespoły wolontariuszy "doktorów clownów", którzy w kolorowych strojach i makijażu, obowiązkowo z czerwonym noskiem niosą małym pacjentom wspaniałą zabawową terapię. Ci zabawni lekarze bawiąc likwidują stres i napięcia spowodowane nietypową i często bardzo trudną sytuacją chorego dziecka. Pragniemy, aby żadne dziecko w Polsce nie kojarzyło pobytu w szpitalu z cierpieniem, bólem, zastrzykami i bolesną terapią.

4 Warsztaty z wolontariuszami 30.11.2012

5

6

7 NA POCZĄTEK …

8

9 K R Ę C E N I E T A L E R Z E M Dopracowane do perfekcjii …

10 Na koniec

11 Grudzień 2012 Dzięki zaangażowaniu i pomocy Pani Beaty Pacholczyk - Trump wykonaliśmy maskotki dla dzieci z wrocławskich szpitali

12

13 WYWOŁAŁY ONE WIELE UŚMIECHU I RADOŚCI

14 MAJ 2012 Przygotowaliśmy kolorowe poduszki dla dzieci z oddziału urologii Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu Przekazali je:

15 W imieniu Fundacji Dr Clown oraz wszystkich dzieci, chciałabym podziękować uczniom naszej szkoły za całoroczną współpracę, ogromne wsparcie oraz chęć pomocy potrzebującym dzieciom. Izabela Strachulska


Pobierz ppt "W latach 60tych amerykański lekarz Hunter Cambell Adams zaczął wprowadzać w życie wspaniałą oryginalną ideę leczenia śmiechem. W przebraniu klauna rozweselał"

Podobne prezentacje


Reklamy Google