Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego wśród literatury dla młodzieży pojawiły się wampiry? Projekt edukacyjny wykonali: Artur Ceberek Karolina Zadroga Justyna Oleszuk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego wśród literatury dla młodzieży pojawiły się wampiry? Projekt edukacyjny wykonali: Artur Ceberek Karolina Zadroga Justyna Oleszuk."— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego wśród literatury dla młodzieży pojawiły się wampiry? Projekt edukacyjny wykonali: Artur Ceberek Karolina Zadroga Justyna Oleszuk

2

3 Czemu miał służyć projekt poświecony literaturze o wampirach? Głównymi celami projektu było poznanie osób pasjonujących się tego typu literaturą, zrozumienie, dlaczego taka literatura zyskuje czytelników oraz odszukanie wartości ukazywanych w literaturze o wampirach.

4

5 Popołudnie z wampirami 23.04.2012 roku można było oglądać efekty naszej kilkunastotygodniowej pracy. Tego dnia w sali 25(świetlica) odbyło się przedstawienie projektu oraz spotkanie poświęcone tematyce wampirów.

6

7 Podczas spotkania, oprócz prezentacji, odbył się także konkurs wiedzy o wampirach oraz poczęstunek. Pomimo mrocznej tematyki spotkania jego uczestnicy tryskali humorem i chętnie dyskutowali, dzieląc się swoimi przemyśleniami dotyczącymi literatury o wampirach.

8

9 Z lekkim niepokojem przygotowywaliśmy się do spotkania wieńczącego naszą pracę nad projektem. Obawialiśmy się niskiej frekwencji. Jednak miłośnicy literatury o wampirach nas nie zawiedli, licznie stawiając się w wyznaczonym terminie. Refleksje, które nasunęły się po spotkaniu są bardzo budujące. Okazało się, że w naszej szkole jest wielu zapalonych czytelników, dlatego warto pomyśleć o organizowaniu w przyszłości spotkań, na których można podyskutować na temat przeczytanej książki.

10 Projekt prowadzony był przez Panią Monikę Mazur. Dziękujemy Jej za poświęcony nam czas i pomoc.


Pobierz ppt "Dlaczego wśród literatury dla młodzieży pojawiły się wampiry? Projekt edukacyjny wykonali: Artur Ceberek Karolina Zadroga Justyna Oleszuk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google