Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROCEDURA LOGOWANIA SIĘ DO PANELU Ogólnopolski Program Partnerski dla Nauczycieli TWÓRCZY NAUCZYCIEL – TWÓRCZA EDUKACJA 1. Kliknij na wybraną zakładkę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROCEDURA LOGOWANIA SIĘ DO PANELU Ogólnopolski Program Partnerski dla Nauczycieli TWÓRCZY NAUCZYCIEL – TWÓRCZA EDUKACJA 1. Kliknij na wybraną zakładkę"— Zapis prezentacji:

1 PROCEDURA LOGOWANIA SIĘ DO PANELU Ogólnopolski Program Partnerski dla Nauczycieli TWÓRCZY NAUCZYCIEL – TWÓRCZA EDUKACJA 1. Kliknij na wybraną zakładkę

2 Login i hasło – Użytkownicy otrzymują na szkoleniach obsługiwanych przez www.eduskrypt.pl od osób prowadzących zajęcia. www.eduskrypt.pl 2. W każdej wybranej zakładce znajduje się ramka logująca do panelu. W polu E-mail, należy wpisać swój adres e-mail, który został podany przez Użytkownika podczas rejestracji w bazie.

3 3. Jeśli wcześniej Użytkownik nie dokonał rejestracji w bazie, na kolejnej stronie pojawia się informacja o braku e-maila w bazie. 4. Na tej samej stronie należy ponownie wpisać swój adres e-mail. Na koniec wystarczy tylko kliknąć Wyślij i czekać aż pojawi się następujący komunikat.

4 5. Jeśli wcześniej Użytkownik dokonał rejestracji w bazie, wpisując prawidłowy login, Po kliknięciu na tytuł materiału pojawi się następna podstrona zawierająca szczegóły pobieranego materiału. i swój e-mail klikając na pole hasło Zaloguj – przejdzie do podstrony informującej o liście materiałów przeznaczonych do pobrania. Sposób pobierania takich materiałów jest identyczny jak w przypadku pobierania materiałów bezpłatnych – patrz prezentacja: POBIERANIE BEZPŁATNYCH DZIEŁ Z KATALOGU POZYCJI.


Pobierz ppt "PROCEDURA LOGOWANIA SIĘ DO PANELU Ogólnopolski Program Partnerski dla Nauczycieli TWÓRCZY NAUCZYCIEL – TWÓRCZA EDUKACJA 1. Kliknij na wybraną zakładkę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google