Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zielona Góra to My!!! IV SP Piastowska 9. To ja Dominika. Lubię chodzić na spacery z babcią. Najbardziej podoba mi się park Piastowski i tam, gdzie mieszkam,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zielona Góra to My!!! IV SP Piastowska 9. To ja Dominika. Lubię chodzić na spacery z babcią. Najbardziej podoba mi się park Piastowski i tam, gdzie mieszkam,"— Zapis prezentacji:

1 Zielona Góra to My!!! IV SP Piastowska 9

2 To ja Dominika. Lubię chodzić na spacery z babcią. Najbardziej podoba mi się park Piastowski i tam, gdzie mieszkam, na Anieli Krzywoń.

3 Cześć, jestem Alan. Lubię uczyć się przyrody i lubię drzewa. W Zielonej Górze podoba mi się to, że jest bardzo dużo drzew. Na zdjęciu jestem ja i drzewo, na które nie dałem rady wejść.

4 Tu Ola. Lubię place zabaw, wszystkie. Winobranie jest fajne, bo do miasta przyjeżdżają karuzele.

5 Moim zdaniem najpiękniejszym koniem w Zielonej Górze jest Luiza ze stajni u świętego Józefa na Zaciszu – na zdjęciu to ja, Marcel i Luiza.

6 Teraz moja kolej, to ja Dawid. W Zielonej Górze można znaleźć pustynię z kaktusami i dużo wody. Kto zgadnie, gdzie to jest?

7 A to ja Julka. Na grę w Zastalu jestem jeszcze za mała, dlatego na razie tylko kibicuję. Lubię jak Zielona Góra wygrywa.


Pobierz ppt "Zielona Góra to My!!! IV SP Piastowska 9. To ja Dominika. Lubię chodzić na spacery z babcią. Najbardziej podoba mi się park Piastowski i tam, gdzie mieszkam,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google