Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Widzisz...nie wiem dlaczego powierzyłam Ci swoje serce Dlaczego ufałam ci tak bardzo Mówiłam Ci, że Cię kocham... Teraz to wszystko spłynęło jak ściek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Widzisz...nie wiem dlaczego powierzyłam Ci swoje serce Dlaczego ufałam ci tak bardzo Mówiłam Ci, że Cię kocham... Teraz to wszystko spłynęło jak ściek."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Widzisz...nie wiem dlaczego powierzyłam Ci swoje serce Dlaczego ufałam ci tak bardzo Mówiłam Ci, że Cię kocham... Teraz to wszystko spłynęło jak ściek Zadałeś mi ból

5

6 Kiedy poczujesz się tak jak ja, przypomnisz sobie jak bolą łzy. Myślałam, że mogłam ci zaufać, a ty wykorzystałeś to, że z miłości jestem w stanie siedzieć bezczynnie w otoczeniu naszych zdjęć i być w niemocy, żeby iść dalej, bo łzy będą zasłaniały mi świat.

7

8 Powtarzałeś mi tysiące razy, że zawsze Ja i Ty. nikogo więcej A teraz? A teraz ona będzie na pierwszym miejscu?

9

10 Byłeś dla mnie najważniejszy, a w jednej chwili to się skończyło... Tylko że jestem smutna, bo to wszystko rani tak mocno

11

12 Wierzyłam w nas a teraz równie dobrze mogę wyrzucić wszystkie twoje prezenty z mojego pokoju, wszystkie twoje pocałunki zetrzeć z moich ust, wszystkie wspomnienia o tobie wyrzucić z umysłu, a ciebie na zawsze z mojego świata. Czy tego właśnie chcesz?

13

14 Przypomnisz sobie, jak bolą łzy. Widzisz...nie wiem dlaczego powierzyłam Ci swoje serce Dlaczego ufałam ci tak bardzo Mówiłam Ci, że Cię kocham... Teraz to wszystko spłynęło jak ściek Zadałeś mi ból Kiedy poczujesz się tak jak ja, przypomnisz sobie jak bolą łzy. Myślałam, że mogłam ci zaufać, a ty wykorzystałeś to, że z miłości jestem w stanie siedzieć bezczynnie w otoczeniu naszych zdjęć i być w niemocy, żeby iść dalej, bo łzy będą zasłaniały mi świat. Powtarzałeś mi tysiące razy, że zawsze Ja i Ty. nikogo więcej A teraz? A teraz ona będzie na pierwszym miejscu? Byłeś dla mnie najważniejszy, a w jednej chwili to się skończyło... Tylko że jestem smutna, bo to wszystko rani tak mocno Wierzyłam w nas a teraz równie dobrze mogę wyrzucić wszystkie twoje prezenty z mojego pokoju, wszystkie twoje pocałunki zetrzeć z moich ust, wszystkie wspomnienia o tobie wyrzucić z umysłu, a ciebie na zawsze z mojego świata. Czy tego właśnie chcesz? (aga) euphoria

15 Autor Ryszard W Autor Ryszard W Listopad 2007

16 Vu sur Diaporamapps.comDiaporamapps.com Voir aussi Voyagepps.comVoyagepps.com


Pobierz ppt "Widzisz...nie wiem dlaczego powierzyłam Ci swoje serce Dlaczego ufałam ci tak bardzo Mówiłam Ci, że Cię kocham... Teraz to wszystko spłynęło jak ściek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google