Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Recykling zaczyna się w domu Jerzy Żelaziński. Recykling domowy czy jak to się robi w domu? Recykling żywności. Recykling żywności. Rękodzieło artystyczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Recykling zaczyna się w domu Jerzy Żelaziński. Recykling domowy czy jak to się robi w domu? Recykling żywności. Recykling żywności. Rękodzieło artystyczne."— Zapis prezentacji:

1 Recykling zaczyna się w domu Jerzy Żelaziński

2 Recykling domowy czy jak to się robi w domu? Recykling żywności. Recykling żywności. Rękodzieło artystyczne. Rękodzieło artystyczne. Meble i urządzenia domowe. Meble i urządzenia domowe. Sport i Turystyka. Sport i Turystyka. Budownictwo. Budownictwo.

3 Recykling żywności Dania z resztek: Dania z resztek: Zupa z chleba, Zupa z chleba, Fasolka po bretońsku, Fasolka po bretońsku, Pizza, Pizza, Zapiekanki Zapiekanki I wiele, wiele innych. I wiele, wiele innych. Naturalna domowa instalacja utylizacji resztek żywności. Naturalna domowa instalacja utylizacji resztek żywności.

4 Rękodzieło artystyczne Techniki pozwalające na wykonanie we własnym zakresie wyrobów o charakterze dekoracyjnym i użytkowym. Papierowa wiklina. Papierowa wiklina. Papier mache. Papier mache. Dywaniki gałgankowe. Dywaniki gałgankowe. Różne pomysły. Różne pomysły.

5 Meble i urządzenia domowe Meble z tektury. Meble z tektury. Domki kempingowe z tektury. Domki kempingowe z tektury. Blaty kuchenne. Blaty kuchenne. Lampy i świeczniki. Lampy i świeczniki. Pellety z papieru i drewna. Pellety z papieru i drewna. Rozpuszczony styropian jako dodatek do oleju napędowego (biodiesel). Rozpuszczony styropian jako dodatek do oleju napędowego (biodiesel). Lina z zużytych reklamówek. Lina z zużytych reklamówek.

6 Sport i turystyka Łodzie z papieru Łodzie z papieru Łodzie z kartonu Łodzie z kartonu Łodzie z rur kanalizacyjnych Łodzie z rur kanalizacyjnych Łodzie z butelek PET Łodzie z butelek PET Rowery z kartonu Rowery z kartonu

7 Budownictwo Papercrete i paperadobe. Papercrete i paperadobe. Cordwood. Cordwood. Masa papierowa: ekofiber. Masa papierowa: ekofiber. Masa papierowa: hydrosiew. Masa papierowa: hydrosiew. Włókna papierowe: beton, tynk. Włókna papierowe: beton, tynk. Rozdrobniony styropian: spulchniacz gleby. Rozdrobniony styropian: spulchniacz gleby. Styropianowo papierowe materiały izolacyjne. Styropianowo papierowe materiały izolacyjne. Rozpuszczony styropian: izolacja, klej, lakier. Rozpuszczony styropian: izolacja, klej, lakier.

8 Inne pomysły budowlane Pocięty sznurek rolniczy: zbrojenie betonu. Pocięty sznurek rolniczy: zbrojenie betonu. Butelki jako luksfery. Butelki jako luksfery. Stłuczka szklana jako grysik do tynków i wylewek. Stłuczka szklana jako grysik do tynków i wylewek.

9 Dziękuję Państwu za uwagę Jerzy Żelaziński


Pobierz ppt "Recykling zaczyna się w domu Jerzy Żelaziński. Recykling domowy czy jak to się robi w domu? Recykling żywności. Recykling żywności. Rękodzieło artystyczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google