Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczny Internet Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Szkoła Bezpiecznego Internetu" i rozpoczęliśmy starania o przyznanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczny Internet Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Szkoła Bezpiecznego Internetu" i rozpoczęliśmy starania o przyznanie."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczny Internet http://www.sp3.lublin.pl

2 Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Szkoła Bezpiecznego Internetu" i rozpoczęliśmy starania o przyznanie certyfikatu : Certyfikat ten może uzyskać szkoła w Polsce, która podejmuje walkę o bezpieczeństwo wychowanków w sieci.

3 Nauczyciele SP 3 uczestniczyli w Kursie dla profesjonalistów "Dziecko w Sieci" poświęconym bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie.

4 Nasza strona WWW uzyskała certyfikat "Strona Przyjazna Dzieciom" Certyfikat przyznawany jest przez Fundację Kidprotect.pl O ten certyfikat mogą ubiegać się serwisy, które nie zawierają treści szkodliwych dla dzieci ani ich nie promują, a ich autorzy mają pełną kontrolę nad treścią.

5 Na stronie internetowej naszej szkoły umieszczane są informacje na temat bezpiecznego korzystania z Sieci: http://www.sp3.lublin.pl/pl/Strona,Bezp ieczny+Internet,69.html Z materiałów tych korzystają uczniowie, nauczyciele i rodzice.

6 Na zebraniu rodzice otrzymali ulotki informacyjne Szkoły Bezpiecznego Internetu zawierające Rady dla dzieci, Dobre rady dla rodziców. Przekazane były również ulotki niebije.pl Fundacji kidprotect.pl

7 W naszej szkole organizowane są obchody DBI, prezentowane są materiały edukacyjne dla uczniów.

8

9

10

11 Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w kursach e-learningowych "Bezpieczna przygoda w Internecie oraz "3..2..1.. Internet!.

12 Uczniowie klas I-III uczestniczyli w kursie "Poznaj bezpieczny Internet" Dyplom Sieciaka na zakończenie kursu.

13 Dzień Otwarty -prezentacja działań promujących bezpieczeństwo w sieci

14 Zajęcia świetlicowe Komisy z Sieciakami - ciekawa lektura

15 Zajęcia świetlicowe - filmy Owce w sieci

16 Zajęcia świetlicowe - kolorowanki Owce w sieci

17 Zajęcia świetlicowe - puzzle Owce w sieci

18 Więcej informacji o DBI w aktualnościach i zakładce Bezpieczny Internet na stronie WWW naszej szkoły: http://www.sp3.lublin.pl Irena Luchowska Administrator strony WWW i Koordynator Projektu Bezpieczny Internet w SP 3 Lublin


Pobierz ppt "Bezpieczny Internet Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Szkoła Bezpiecznego Internetu" i rozpoczęliśmy starania o przyznanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google