Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA strategia przetrwania dla skóry wyjściestart perennial.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA strategia przetrwania dla skóry wyjściestart perennial."— Zapis prezentacji:

1 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA strategia przetrwania dla skóry wyjściestart perennial

2 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Twoja skóra musi wiele znosić. Suche powietrze, wiatr, klimatyzacja, ogrzewanie oraz inne niekorzystne czynniki sprawiają, że skóra staje się sucha i łuszcząca.

3 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Potrzebna jest więc dobra strategia. Nu Skin ® przedstawia nowatorską emulsję nawilżającą do całego ciała, która chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

4 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Niech Twoja skóra pozostanie zdrowa. Bez względu na czas i miejsce. Twoja skóra zachowa odpowiedni poziom nawilżenia i zdrowy wygląd. W każdym miejscu i o każdej porze roku.

5 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Rozwiązanie: Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Nu Skin ® Perennial Strategia przetrwania dla skóry Emulsja nawilżająca zwiększa wytrzymałość komórkową skóry, wzmacniając naturalne mechanizmy chroniące skórę przed suchym powietrzem, niską temperaturą oraz wiatrem.

6 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Strategia przetrwania dla skóry Pierwsza emulsja nawilżająca, która zawiera opatentowany IBR-Dormin. Rozwiązanie: Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Nu Skin ® Perennial

7 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Strategia przetrwania dla skóry IBR-Dormin to: Naturalny składnik występujący w cebulce narcyza, wieloletniej rośliny kwiatowej. Chroni strukturę komórkową cebulki podczas mroźnych zim, umożliwiając jej zakwitanie rok po roku. Rozwiązanie: Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Nu Skin ® Perennial

8 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Strategia przetrwania dla skóry Badania kliniczne wykazały, że IBR-Dormin : poprawia wytrzymałość komórkową, stymuluje komórki skóry, wzmacniając ich naturalne mechanizmy obronne przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, nadaje skórze elastyczność, chroni skórę. Rozwiązanie: Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Nu Skin ® Perennial

9 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Strategia przetrwania stosowana przez naturę W jaki sposób cebulka narcyza potrafi przetrwać surowe zimy?

10 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego.

11 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego.

12 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego.

13 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Wykorzystanie sekretu natury do ochrony skóry Dr Etienne Soudant odkrył IBR-Dormin, związek występujący w cebulce narcyza białego (wonnego).

14 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Wykorzystanie sekretu natury do ochrony skóry Dr Etienne Soudant Członek Profesjonalnego Komitetu Doradczego Nu Skin ® Wiceprezes Francuskiego Towarzystwa Kosmetycznego Kierownik naukowy Israeli Biotechnology Research

15 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Dlaczego cebulka narcyza? IBR-Dormin to: Naturalny, rozpuszczalny w wodzie wyciąg roślinny, Składnik o niskiej masie cząsteczkowej, dobrze wchłaniany przez skórę, Związek odgrywający kluczową rolę w cyklu spoczynku cebulek wieloletnich roślin kwiatowych.

16 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. MARTWE KOMÓRKI SKÓRY NOWE KOMÓRKI SKÓRY WŁOS NASKÓREK IBR-Dormin a skóra W jaki sposób IBR- Dormin zwiększa wytrzymałość komórkową i maksymalnie wydłuża okres życia komórek, poprawiając naturalne mechanizmy obronne skóry?

17 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. MARTWE KOMÓRKI SKÓRY NOWE KOMÓRKI SKÓRY WŁOS Wewnętrzny zegar Zegar biologiczny reguluje wiele zjawisk zachodzących w naszych organizmach. Maksymalizacja tych zjawisk biologicznych może przyczynić się do lepszego rozwoju, wyglądu oraz wzrostu odporności na negatywne czynniki zewnętrzne. NASKÓREK

18 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego.

19 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Naturalna bariera ochronna skóry pomaga zatrzymywać wodę, by skóra pozostała miękka, gładka i nawilżona. KOLAGEN I ELASTYNA ODPAROWANA WODA

20 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. KOLAGEN I ELASTYNA ODPAROWANA WODA Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Zawartość wody ma również ogromne znaczenie dla zachowania struktury włókien kolagenu i elastyny, które podtrzymują skórę i nadają jej elastyczność.

21 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Perennial przyczynia się do zmniejszenia stopnia utraty wody przez górne warstwy skóry. Ilość wody wyparowującą ze skóry można zmierzyć za pomocą urządzenia mierzącego tzw. przeznaskórkową utratę wody (ang.Trans-Epidermal Water Loss – TEWL).

22 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Po ośmiu dniach stosowania emulsji Perennial stwierdzono poprawę zatrzymywania wilgoci w skórze o 35% W badaniu mierzono obniżenie czynnika TEWL (ang. Trans Epidermal Water Loss), określającego przeznaskórkową utratę wody. PERENNIAL PRODUKT B PRODUKT A 35% 20%21%

23 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Inne wiodące emulsje nawilżające badane razem z Perennial nie wykazały statystycznie istotnej poprawy funkcji zatrzymywania wilgoci w skórze w tych samych warunkach w porównaniu z grupą kontrolną. PERENNIAL PRODUKT B PRODUKT A 35% 20%21%

24 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. PERENNIAL PRODUKT B PRODUKT A 35% 20%21% Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Testy kliniczne wykazały, że emulsja Perennial gwałtownie zwiększa poziom nawilżenia powierzchni skóry oraz utrzymuje wyższy poziom nawilżenia przez wiele godzin po użyciu.

25 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. PERENNIAL PRODUKT B PRODUKT A 35% 20%21% Testy kliniczne Nu Skin ® – Zatrzymywanie wilgoci Stwierdzono, że ciągłe stosowanie produktu przyczynia się do znacznego wzrostu poziomu nawilżenia warstwy rogowej, co oznacza lepsze funkcjonowanie bariery ochronnej skóry.

26 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Pozwól, by natura chroniła Twoją skórę Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Perennial Sucha skóra może teraz skorzystać z tej samej ochrony, jaką stosuje natura, by zabezpieczać delikatne cebulki kwiatowe podczas surowych zim.

27 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Składniki emulsji Perennial Główny składnik: IBR-Dormin Wzmacnia naturalne mechanizmy chroniące skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

28 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Składniki emulsji Perennial Olejek z tungowca molukańskiego oraz olejek z nasion perły prerii Naniesione na skórę działają jak kwasy tłuszczowe, które pomagają chronić skórę przed utratą wilgoci, nie pozostawiając tłustej powłoki. Olejek z nasion drzewa Garcinia indica Doskonałe właściwości nawilżające

29 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Działanie terapeutyczne Bezwonna Do każdego rodzaju skóry, idealna dla osób narażonych na silne wysuszanie skóry. Odpowiednia dla skóry wrażliwej. Przebadana dermatologiczne, bezpieczna, nie wywołuje alergii Zalety emulsji Perennial

30 INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA Perennial Ochrona stosowana przez naturę IBR-Dormin wsteczdalej Strategia przetrwania perennial Niniejszy dokument przeznaczony jest dla pracowników i niezależnych dystrybutorów Nu Skin Enterprises Europe. Nie jest przeznaczony do obiegu publicznego. Strategia przetrwania dla skóry Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała Perennial pomaga skórze zachować miękkość i zdrowy wygląd przez cały rok. 250 ml Kod 97100875


Pobierz ppt "INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA strategia przetrwania dla skóry wyjściestart perennial."

Podobne prezentacje


Reklamy Google