Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy wiedziałeś że..? Elastyna znajduje się nie tylko w skórze. Składnik ten dostarcza elastyczności także do arterii, serca, płuc, pęcherza, niektórych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy wiedziałeś że..? Elastyna znajduje się nie tylko w skórze. Składnik ten dostarcza elastyczności także do arterii, serca, płuc, pęcherza, niektórych."— Zapis prezentacji:

1

2 Czy wiedziałeś że..? Elastyna znajduje się nie tylko w skórze. Składnik ten dostarcza elastyczności także do arterii, serca, płuc, pęcherza, niektórych wiązadeł i chrząstki.

3 Cele Po zapoznaniu się z tą prezentacją, powinieneś posiąść wiedzę na następujące zagadnienia: Białka strukturalne skóry Starzenie się skóry i elastyna Działanie Tru Face™ Essence Ultra w celu zwiększenia poziomu elastyny Kluczowe korzyści i składniki Tru Face™ Essence Ultra

4 Wstęp

5 Elastyna Elastyna jest elastycznym, zwiniętym włóknem białka, które pomaga skórze utrzymać jej elastyczność i spręzystość. Podobnie jak gumka, białko to ma zdolność rozciągania się i powrotu do pierwotnego kształtu.

6 Produkcja elastyny Elastyna jest produkowana przez wyspecjalizowane komórki skóry zwane fibroblastami. Fibroblasty zawierają określone receptory na swoich błonach komórkowych, które mają zdolność do: - zatrzymywania produkcji elastyny - wznawiania produkcji elastyny

7 Zatrzymanie produkcji Elastyny
Kiedy hormon DHT * łączy się z receptorem fibroblastu, do DNA w jądrze jego komórki jest wysyłany sygnał o zatrzymaniu produkcji elastyny. Gdy produkcja elastyny jest zmniejszona, skóra traci elastyczność i zdolność do sprężystości a tym samym staje się obwisła i wygląda starzej. * DHT - Dihydrotestosterine (DHT) jest aktywną formą męskiego hormonu, wyprodukowanego z testosteronu przez enzym znany jako 5 - alfa reduktaza. Uważa się, że utrata włosów zarówno przez kobiety i mężczyzn może być spowodowana wskutek działania DHT i genetycznie usposobionych pęcherzyków włosów. DHT powoduje wzrost produkcji łoju i stąd może powodować trądzik u niektórych osób. Może także hamować produkcję elastyny przez blokowanie receptora.

8 Wznowienie produkcji elastyny
DHT Anty -androgeny są powinowate dla tych samych receptorów, które hamuje DHT. Anty -androgeny pasują do receptorów częściowo ale nie doskonale. Rywalizują one z DHT i zapobiegają związywaniu fibroblastów. To z kolei powstrzymuje receptor od wysyłania wiadomości o zatrzymaniu produkcji elastyny. Cząsteczka Anty- androgenu mogłaby zostać porównana do bramkarza, który broni swej bramki przed golem przeciwnika. receptor Anty-Androgen

9 Młoda Skóra Kiedy jesteśmy młodzi, nasz poziom DHT i korespondujące z nim receptory są niskie, więc elastyna jest produkowana pod dostatkiem. U dwudziestolatków, stosunek DHT i receptorów do anty androgeny jest zbilansowany — produkcja elastyny zaczyna się wyrównywać.

10 Skóra starzejąca się Gdy się starzejemy, stosunek DHT i receptorów DHT do anty androgenów się zmienia. Kiedy równowaga jest zachwiana wówczas zarówno poziom DHT jak i receptorów DHT wzrasta a anty- androgenów maleje. Ten naturalnie wystepujący brak równowagi pozwala na więcej okazji gdy DHT może związać się z receptorem, powodując zatrzymanie produkcji elastyny. Skutekiem jest utratą konturu i spręzystości skóry.

11 Wolne rodniki i antyoksydanty
Wolne rodniki są niestałymi, wysoce reaktywnymi cząsteczkami które prowadzą do uszkodzenia skóry. Skutki uboczne związane ze starzeniem się skóry to linie mimiczne, zmarszczki, bruzdy i utrata sprężystości. Przeciwutleniacze to naturalna obroną przeciw szkodliwym skutkom wolnych rodników, cząstki chroniące struktury komórkowe i DNA przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

12 Sieć antyoksydantów Przeciwutleniacze pracują optymalnie w sieci, by chronić zdrowie komórek i ich żywotność. Karotenoidy są także znane jako "bibularze” i dostarczają pierwszej linii obrony przez wchłanianie dużej części ładunku wolnych rodników. Jako dodatek do karotenoidów, rolę potężnego "redoksu”w sieci antyutleniaczy spełniają antyutleniacze CoQ10 i witaminy C i E. Witamina C CoQ10 CoQ10 witamina C Witamina E Witamina E (Karotenoidy)

13 Podsumowanie: DHT, Anti-Androgenyi Antyoksydanty
* Związuje receptor DHT. Wysyła sygnały do jądra o zaprzestaniu produkcji elastyny. Anty androgeny * powinowactwo dla receptorów DHT. *blokada DHT przed wiązaniem z jego receptorem. Przeciwutleniacze *Ochrona skóry * Najlepiej pracują w sieci

14 Tru Face™ Essence Ultra

15 Powrót sprężystości Każdego dnia Twoja skóra stacza naturalną bitwę o zachowanie sprężystości. Straciłeś już zbyt wiele czasu i wydałeś zbyt dużo pieniądzy na produkty pielegnacyjne, które nie wydają się pomagać. Teraz możesz walczyć z oznakami starzenia tym kompletnym anty - starzeniowym produktem.

16 Tru Face™ Essence Ultra
Witaj w przyszłości anty - starzeniowej pielęgnacji skóry. Połączona z koenzymem Q10 (CoQ10), zieloną herbaty i ochronną siecią antyutleniaczy, potężną nauką Tru Face™ Essence Ultra pomaga przywrócić spręzystość skóry, promuje komórkową produkcję energii i pomaga zminimalizować oznaki starzenia się skóry.

17 Korzyści Dzięki składnikowi Ethocyn®, który w badaniach klinicznych dowiódł właściwości poprawiania zawartości elastyny w skórze, produkt promuje jędrność skóry, jej elastyczność oraz walkę z pojawiającym się oznakami starzenia. Pomaga zapobiegać degradacji elastyny dzięki czynnikom zapobiegającym jej redukcji Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, CoQ10 oraz bezbarwne karotenoidy tworzące ochronną sieć antyoksydacyjną , która pomaga minimalizować oznaki starzenia się skóry poprzez ochronę skóry przed wolnymi rodnikami. Pomaga zarysować kontur oraz ujędrnić skórę tak, aby wyglądała ona młodziej. Napina skórę wokół oczu, na szyi, policzkach, na linii szczęki,na dekolcie oraz na dłoniach.

18 Kluczowe składniki Ethocyn® – składnik odpowiedzialny za hamowanie procesów starzenia się skóry. Badania kliniczne udowodniły, iż poprawia on zawartość elastyny w skórze – kluczowego komponentu odpowiedzialnego za jędrność skóry. Antyoksydanty – zbiór składników neutralizujących wolne rodniki bądź zapobiegających zainicjowanym przez wolne rodniki reakcjom chemicznym. Ekstrakt z zielonej herbaty – antyoksydant, który pomaga chronić skórę od zniszczeń wyrządzanych przez wolne rodniki oraz reakcje utleniające. CoQ10 – silny antyoksydant, który promuje produkcję energii komórkowej i który najlepiej funkcjonuje w całej sieci antyoksydantów. Bezbarwne karotenoidy – unikalne antyoksydanty produkowane z alg, które pomagają chronić skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

19 Opis korzyści

20 Opis korzyści a) Promuje sprężystość oraz elastyczność skóry a także walczy z oznakami starzenia za pomocą Ethocyn®, klinicznie dowiedzionego składnika, który poprawia elastyczność skóry . Elastyna jest produkowana przez komórki zwane fibroblastami. W młodej skórze fibroblasty mogą produkować elastynę swobodnie. Ale w starzejącej się skórze, obfitość hormonu DHTpowoduje zahamowanie produkcji elastyny. Ethocyn®, opatentowany i klinicznie dowiedziony składnik, promujący poziomy zdrowej elastyny poprzez blokowanie DHT przed wysyłaniem sygnału o zatrzymaniu produkcji elastyny do fibroblast.

21 Badania Kliniczne Osmiotygodniowe badania na grupie osób pokazały przeciętny wzrost w zawartości elastyny skóry na poziomie 88 procent, poprzez zasięg koncentracji składnika Ethocyn® Dla Ethocyn® zawartego w Tru Face™ Essence Ultra™ wzrost elastyny wyniósł 102 procent. Średni wzrost zawartości elastyny- zakres koncentracji Średni wzrost zawartości elastyny- koncentracja w Tru Face™ Essence Ultra.

22 Opis korzyści b) Pomaga zapobiegać degradacji elastyny z inhibitorami elastase. Z wiekiem ilość produkowanej elastyny zmniejsza się wskutek braku równowagi w DHT i receptorach DHT w stosunku do anty- androgenów, które sygnalizują zatrzymanie produkcji elastyny. Wolne rodniki pobudzają działanie elastasy ( enzymu odpowiedzialnego za załamanie produkcji elastyny). Kiedy enzym ten zostaje pobudzony, rozbija cząsteczki elastyny, którą już nie jest produkowana lub zastępowana w odpowiednim tempie. Powoduje to uwolnienie wolnych rodników, uszkodzenie fibroblastów i zachwianie wyżej wspomnianej równowagi. Walka z wpływem wolnych rodników jest podstawą w zapobieganiu starzeniu się skóry i utrzymywaniu młodzieńczego wyglądu.

23 Opis korzyści c) Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, CoQ10 oraz bezbarwne karotenoidy tworzące ochronną sieć antyoksydacyjną , która pomaga minimalizować oznaki starzenia się skóry poprzez ochronę skóry przed wolnymi rodnikami. Ochronna sieć antyoksydacyjna składa się z połączenia zielonej herbaty i antyutleniaczy lipophilic, które współpracują, by ochronić struktury skóry. Przez dostarczanie sieci antyutleniaczy, bariera ochronna przeciw wolnym rodnikom nie tylko jest poprawiona, ale też kluczowe składniki są bardziej uchwytne tak aby mogły przynieść korzyść skórze. Antyutleniacze pracują optymalnie w sieci, by ochronić zdrowie i żywotność komórek. Karotenoidy znane są jako "bibularze” i dostarczają pierwszej linii obrony poprzez wchłanianie dużej części ładunku wolnych rodników. Jako dodatek do karotenoidów, potężnego "redoksu” regenerującego siły dostarczają też antyutleniacze CoQ10, witaminy C i E które grają znaczącą rolę w sieci antyutleniaczy.

24 Opis korzyści d) Pomaga zarysować kontur oraz ujędrnić skórę tak, aby wyglądała ona młodziej. Tru Face™ Essence Ultra zawiera Ethocyn® składnik który pomaga aby pomóc przywrócić jędrność skóry poprzez produkcję zdrowych, młodzieńczych poziomów elastyny.

25 Opis korzyści e) Napina skórę wokół oczu, na szyi, policzkach, na linii szczęki,na dekolcie oraz na dłoniach. Problem braku elastyczności skóry dotyczy nie tylko skóry twarzy, ale także szyja, dekolt i ręce często pokazują wczesne oznaki starzenia się. Z 25% serum, Tru Face™ Essence Ultra ochrania skórę wraz z siecią antyutleniaczy i promuje produkcję elastyny z Ethocyn®— zwiększając elastyczność skóry, przwracając młodzieńcze kontury i jędrność.

26 Doświadczenia konsumentów
procent uczestników zauważających poprawę W zasponsorowanych przez Nu Skin badaniach, mających na celu potwierdzenie skuteczności składnika Ethocyn® sformułowanego do użytku kosmetycznego, uczestnicy zauważyli znaczną poprawę o: 35 procent w 4 tygodniu stosowania 70 procent w 8 tygodniu stosowania 81 procent w 12 tygodniu stosowania 100 procent w 16 tygodniu stosowania 100% 81% 70% 35% Tydzień stosowania

27 Stosowanie/ aplikacja
Stosuj serum Tru Face™ Essence Ultra na czystą, stonizowaną oraz suchą skórę. Jeśli stosujesz inne produktów z serii Tru Face™, takie jak Tru Face™ Line Corrector, użyj serum Tru Face™użyj serum Tru Face™ Essence Ultra po zastosowaniu wspomnianych, bądź innych produktów.Aby nałożyć Tru Face™ Essence Ultra, oderwij wypustkę kapsułki. Jedna kapsułka przeznaczona jest do jednej aplikacji. Ponieważ skóra przyswaja i jest podatna na działanie składnika Ethocyn® przez 8 do 10 godzin od chwili aplikacji, serum Tru Face™ Essence Ultra powinno być stosowane dwa razy dziennie.

28 Produkty komplementarne
Tru Face™ Priming Solution – przygotowuje Twoją skórę do zoptymalizowania siły anty- starzeniowej produktów z serii Tru Face™. Tru Face™ Line Corrector – dzięki peptydom prokolagenowym działa na średnie oraz głębokie zmarszczki. Galvanic Spa™ System II wraz z żelami do zabiegu wstępnego oraz właściwego Pre-Treatment and Treatment Facial Gels – zaawansowane żele, które pomagają zwiększyć cyrkulację oraz energię komórkową. Żel do zabiegu wstępnego Pre- Treatment Facial Gel usuwa zanieczyszczenia tak, aby pory skóry mogły oddychać. Żel do zabiegu właściwego Treatment Gel ułatwia skórze uwolnic się od stresu, ukoić oraz ożywić. Nu Skin 180°® Anti-Ageing System – ten silny program pomaga zmniejszyć oraz zredukować występowanie zmarszczek, przywracając Twojej skórze młodzieńczy wygląd, ton oraz teksturę.

29 Podsumowanie Działanie: Pomaga przywrócić elastyczność i jędrność skóry za pomocą składnika Ethocyn®, który chroniąc elastynę wspomaga bardziej jędrną, młodziej wyglądającą skórę. Korzyści: Ethocyn®— anty - starzeniowy składnik, którego działanie w kierunku polepszenia zawartości elastyny w skórze zostało klinicznie dowiedzione, kluczowy komponent w utrzymaniu jędrności skóry. Antyutleniacze — mieszaniny, które neutralizują działanie wolnych rodników a także zapobiegają uwalnianiu rodników co inicjuje reakcje chemiczne. Kluczowe Składniki: Ethocyn®, Antyutleniacze, Tegreen 97®, CoQ10, Witaminy C i Bezbarwne karotenoidy.


Pobierz ppt "Czy wiedziałeś że..? Elastyna znajduje się nie tylko w skórze. Składnik ten dostarcza elastyczności także do arterii, serca, płuc, pęcherza, niektórych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google