Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zawody pływackie 10 listopada 2010. 10 LISTOPADA- ELIMINACJE POWIATOWE W SZTAFETACH PŁYWACKICH. Co roku na MOSiR-rze odbywają się eliminacje powiatowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zawody pływackie 10 listopada 2010. 10 LISTOPADA- ELIMINACJE POWIATOWE W SZTAFETACH PŁYWACKICH. Co roku na MOSiR-rze odbywają się eliminacje powiatowe."— Zapis prezentacji:

1 Zawody pływackie 10 listopada 2010

2

3 10 LISTOPADA- ELIMINACJE POWIATOWE W SZTAFETACH PŁYWACKICH. Co roku na MOSiR-rze odbywają się eliminacje powiatowe szkół podstawowych w sztafetach pływackich.

4 W tym roku chłopcy z naszej szkoły zajęli czwarte miejsce. Dziewczynom poszło o wiele lepiej i zajęły drugie miejsce na podium. Przegraliśmy jedynie z Konstantynowem Łódzkim.

5

6 17 listopada-eliminacje wojewódzkie Dziewczyny pojechały do Zgierza na eliminacje wojewódzkie. Tam nie poszło nam dobrze. Nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce i nie zakwalifikowała się dalej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasz wynik będzie lepszy.

7

8

9

10

11 AUTOR: Michalina Sadowska Kl. VI d


Pobierz ppt "Zawody pływackie 10 listopada 2010. 10 LISTOPADA- ELIMINACJE POWIATOWE W SZTAFETACH PŁYWACKICH. Co roku na MOSiR-rze odbywają się eliminacje powiatowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google