Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Szkoły Podstawowej w Święcięńcu Nasze rady na odpady Sprzątanie Świata 20 września 2008r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Szkoły Podstawowej w Święcięńcu Nasze rady na odpady Sprzątanie Świata 20 września 2008r."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Szkoły Podstawowej w Święcięńcu Nasze rady na odpady Sprzątanie Świata 20 września 2008r.

2 Trochę historii – sprzątamy świat od wielu lat. W akcji bierze udział 100% uczniów

3 Najważniejsze, aby wiedzieć jak segregować ! W ubiegłym roku przekonywaliśmy o tym mieszkańców naszej wsi

4 Czasem jesteśmy ekologicznymi detektywami – te przypadki zgłaszamy w Urzędzie Gminy Słupno

5 W tym roku Pani Ania Kolczyńska przygotowała warsztaty o segregacji śmieci - uważamy, że świadomość jest najważniejsza !!! Cała szkoła zebrała się na sali gimnstycznej W tym roku Pani Ania Kolczyńska przygotowała warsztaty o segregacji śmieci - uważamy, że świadomość jest najważniejsza !!! Cała szkoła zebrała się na sali gimnstycznej

6 A teraz foto sprawozdanie

7 kilka porad dla leśnych wandali

8 Pani Ania pokazała nam jak segregować odpady, co to są produkty nadmiernie opakowane oraz torby ekologiczne – super modne!!!

9 Aby nie zapomnieć...

10

11 No i teraz wszystko jasne – w akcji maluchy

12 Segregacja na wesoło...

13

14

15 Połączmy teorię z praktyką

16

17 No i oczywiście konkurs – jak chronić naszą planetę przed odpadami – acha przekazujemy Wam nasz album

18 Co warto o nas wiedzieć??? Od kliku lat w naszej szkole wszystkie klasy są objęte zajęciami kółka ekologicznego, w ramach którego poznajemy tajniki przyrody oraz uczymy się dbać o nasze środowisko. Od kliku lat w naszej szkole wszystkie klasy są objęte zajęciami kółka ekologicznego, w ramach którego poznajemy tajniki przyrody oraz uczymy się dbać o nasze środowisko. Bierzemy udział w akcjach ekologicznych na terenie gminy i powiatu: np. powiatowym konkursie Segregacji odpadów.Warto dodać, że opiekunka naszego kółka systematytcznie prowadzi ranking SUPER ZBIERACZY ŚMIECI. Bierzemy udział w akcjach ekologicznych na terenie gminy i powiatu: np. powiatowym konkursie Segregacji odpadów.Warto dodać, że opiekunka naszego kółka systematytcznie prowadzi ranking SUPER ZBIERACZY ŚMIECI. Jesteśmy organizatorami i uczestnikami konkursów o charakterze ekologicznym. Jesteśmy organizatorami i uczestnikami konkursów o charakterze ekologicznym. Gromadzimy informacje o świecie przyrody w naszej najbliższej okolicy (zielniki, fotografie itp.). Gromadzimy informacje o świecie przyrody w naszej najbliższej okolicy (zielniki, fotografie itp.). Organizujemy rajdy i wycieczki, w czasie których poznajemy naszą okolicę i jej przyrodę. Organizujemy rajdy i wycieczki, w czasie których poznajemy naszą okolicę i jej przyrodę. Urządziliśmy pracownię przyrody, która jest jedną z ładniejszych w naszej szkole. Urządziliśmy pracownię przyrody, która jest jedną z ładniejszych w naszej szkole.

19 Co warto o nas wiedzieć ??? Cd.Jesteśmy współorganizatorami trzech edycji konkursu Najpiękniejsze Ogrody Gminy Słupno

20 Dziękujemy za uwagę Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły


Pobierz ppt "Prezentacja Szkoły Podstawowej w Święcięńcu Nasze rady na odpady Sprzątanie Świata 20 września 2008r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google