Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To, co zapami ę ta ł am…. Klasa 0 Moja pierwsza szkolna wycieczka… Byłam w Krakowie na Wawelu i w Smoczej Jamie razem z kolegami i kole ż ankami ze szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To, co zapami ę ta ł am…. Klasa 0 Moja pierwsza szkolna wycieczka… Byłam w Krakowie na Wawelu i w Smoczej Jamie razem z kolegami i kole ż ankami ze szkoły."— Zapis prezentacji:

1 To, co zapami ę ta ł am…

2 Klasa 0 Moja pierwsza szkolna wycieczka… Byłam w Krakowie na Wawelu i w Smoczej Jamie razem z kolegami i kole ż ankami ze szkoły oraz klasy.

3 Klasa 1 Min ą ł roczek,jeden, drugi I tak jako ś si ę stało, ż e tak du ż o przedszkolaków do szkoły si ę zapisało. Po wakacjach do tornistra elementarz spakowali, no i zamiast do przedszkola, Ido szkoły pow ę drowali.

4 Klasa 2 W tej klasie przyst ą pili ś my do pierwszej Spowiedzi i Komuni Swi ę tej…

5 Klasa 3 Pojechały ś my na przegl ą d form artystycznych i wygrały ś my wycieczk ę.. Hura!

6 Klasa 4 Nasza wychowawczyni i my…

7 W tej klasie pisali ś my sprawdzian podsumowuj ą cy nasze wiadomo ś ci z 3 szkolnych lat… Klasa 6

8 Dziewczyny: -Ewelina Adamczyk -Ewelina Syktus -Paulina Szuma ń ska -Angelika Kubas -Patrycja Zaj ą c Chłopaki: -Eryka Bartosz -Kuba Grzyb -Dawid Kutaj -Miko ł aj Lizak -Kuba Mazur -Mateusz Mazur -Maksymilian Nowak -Krystian Sewi ł o -Micha ł Sewi ł o -Micha ł S ł owikowski -Adrian Ś wi ą tko Nasza klasa :

9 Po wakacjach nowa szko ł a, I kolejna szansa wo ł a! By chcie ć wi ę cej si ę dowiedzie ć, I kiedy ś móc powiedzie ć Ż e jej nie zmarnowa ł em... Nadszedł czas Po ż egna ć Was…

10 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "To, co zapami ę ta ł am…. Klasa 0 Moja pierwsza szkolna wycieczka… Byłam w Krakowie na Wawelu i w Smoczej Jamie razem z kolegami i kole ż ankami ze szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google