Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IT IS EXACTLY 18:3918:3918:3918:3918:39 ORCHIDS ORCHIDS Music: Autumn Rose.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IT IS EXACTLY 18:3918:3918:3918:3918:39 ORCHIDS ORCHIDS Music: Autumn Rose."— Zapis prezentacji:

1

2 IT IS EXACTLY 18:3918:3918:3918:3918:39

3 ORCHIDS ORCHIDS Music: Autumn Rose

4 Dont ever take away someones hope, it may be all they have to hold on to. Nie przypuszczasz nawet, że tak to się dzieje.

5 Dont make decisions when you are angry. Nie podejmuj decyzji, kiedy jesteś zagniewany…

6 Take care of your physical body Dbaj o siebie.

7 Nie płać za pracę dopóki nie jest skończona. Dont pay for a job until it is finished.

8 Be careful of those who have nothing to lose. Zachowuj ostrożność w stosunku do osób, które nie mają nic do stracenia.

9 Learn to say no, but do so with kindness and caring. Ucz się mówić nie, ale rób to z dobrotliwością i troską.

10 Nie licz na sprawiedliwość w życiu. Dont expect life to be fair.

11 Nie przejmuj się przegraną bitwą, jeżeli to pomoże ci wygrać wojnę. Dont be worried about losing a battle, if this helps you win the war.

12 Nie odkładaj spraw na później. Rób teraz, co powinno być zrobione. Dont put things off. Do what is needed to be done in the moment.

13 Nie obawiaj się powiedzieć nie wiem, lub jest mi przykro. Dont be afraid of saying, I dont know or I am sorry. Nie wstydź się powiedzieć nie wiem, jest mi przykro.

14 Contemplate the dawn hours at least once a year. Rozważaj minione chwile, co najmniej jeden raz do roku.

15 Look into the eyes of people. Patrz ludziom prosto w oczy.

16 Loneliness is a state of mind. You dont need other people to love yourself. Samotność jest stanem ducha. Nie potrzebujesz innych by kochać siebie.

17 Życie nie jest dobre ani złe. Wszystko zależy od wyboru. Tak więc, wybieraj mądrze. There is nothing good or bad in life, it is all about choices…So choose wisely

18 Treat everyone as you would like to be treated.. Traktuj wszystkich tak jak chciałbyś być potraktowany…

19 Żyj chwilą. Nie pędź na oślep do przodu … Jest wiele rzeczy, którymi możemy cieszyć się teraz. Live in the moment. Dont rush ahead… There is much to taste of life in the now.

20 Nie osądzaj się surowo. Poprzez życie poznajesz, kim jesteś. Ciesz się z doświadczenia. Dont be so hard on yourself. Youve come to this life to learn all about who you are. So enjoy the experience.

21 z. Zawsze mów prawdę. Always tell the truth.

22 Dont believe all that you hear and dont say all that you think. Nie bierz za prawdę wszystkiego, co usłyszysz i nie mów wszystkiego, co myślisz.

23 Człowieka kształtują niewygody i wyzwania. Dzięki nim stajemy się lepsi, silniejsi i mądrzejsi.. Much of your growth as a person will come through hardships and challenges. Embrace those and know you will be better, stronger and wiser because of them.

24 Learn to listen, it is an art. Naucz się słuchać, to jest sztuka.

25 Life is all about energy. Try to feel it around you, through you and in you. Distinguish the positive from the negative. Życie jest pełne energii. Próbuj poczuć ją wokół, przez i w sobie. Rozróżniaj pozytywy od negatywów.

26 Ciesz się pięknem Ziemi, wszystkim wokół nas. Enjoy the beauty of this Earth all around you.

27 Wybierz mądrze partnera, on da ci szczęście. Choose your partner well, for there is derived a lot of happiness.

28 Nie kontroluj się cały czas, wrzuć na luz. Dont get out of control at any time, breathe deeply.

29 W życiu nie ma przypadków. Wszystko wielkie i małe jest kwestią wyboru. Bądź ostrożny.. There are no coincidences and no accidents in life. Everything big and small is for a reason. Pay careful attention.

30 Meditate at least thirty minutes a day. Medytuj, co najmniej trzydzieści minut dziennie.

31 Enjoy times of rest. Ciesz się chwilami odpoczynku.

32 Nurture and maintain your friendships Dbaj i zachowuj przyjaźnie.

33 Żyj bardziej sercem, mniej głową. Live more in your heart and less in your head.

34 You have a right to be happy! Masz prawo być szczęśliwy!

35 Porzuć nienawiść i żal, one robią największą krzywdę. Ged rid of hatred and bitterness, they do you more harm.

36 Są w życiu rzeczy, które nigdy nie wrócą: - powiedziane słowo, - czas, który minął - i okazja. There are those things in life that can never be recaptured: - the spoken word, - time passed - and opportunities.

37 Zrób jedną rzecz, ale na czas i dobrze. Do one thing at a time and do it well.

38 There are two dominant energies in life, love and fear. Love overcomes all. Stay out of fear. There is nothing to fear, it only brings chaos. Są dwie główne siły w życiu. Miłość i strach. Miłość ogarnia wszystko. Wystrzegaj się strachu. Nie ma się, czego obawiać, bo to tylko przynosi chaos.

39 Love your body. It knows what you think. From your emotions spring health or illness. Send yourself positive thoughts all the time.. Kochaj siebie. Jesteś tym, co myślisz. Od naszych uczuć zależy zdrowie lub choroba. Wysyłaj sobie stale pozytywne myśli…

40 Be thoughtful and careful what comes out of your mouth since with those words you create your reality. Bądź rozważny i uważny, ponieważ twoje słowa tworzą rzeczywistość.

41 One day you will look back over all that you did in this life and you will die with laughter… SURROUND YOURSELF WITH LIGHT EVERYDAY! OTACZAJ SIĘ ŚWIATŁEM KAŻDEGO DNIA!! Pewnego dnia, gdy obejrzysz się za siebie i zobaczysz, co zrobiłeś w tym życiu, będziesz umierać ze śmiechu…


Pobierz ppt "IT IS EXACTLY 18:3918:3918:3918:3918:39 ORCHIDS ORCHIDS Music: Autumn Rose."

Podobne prezentacje


Reklamy Google