Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO PROJEKT: ŻWIREK I MUCHOMOREK – Z PRZYJACIELEM ŁATWIEJ ! KWOTA DOTACJI: 7 000,00 zł

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO PROJEKT: ŻWIREK I MUCHOMOREK – Z PRZYJACIELEM ŁATWIEJ ! KWOTA DOTACJI: 7 000,00 zł"— Zapis prezentacji:

1 FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO PROJEKT: ŻWIREK I MUCHOMOREK – Z PRZYJACIELEM ŁATWIEJ ! KWOTA DOTACJI: 7 000,00 zł

2 Projekt Żwirek i Muchomorek – z przyjacielem łatwiej! został sfinansowany ze środków Fundacji im. Stefana Batorego oraz Commercial Union Polska S.A. Realizowany był w okresie od 01.09.2005 r. do 30.06.2006 r. w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Sawinie.

3 Projekt miał na celu integrację dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z ich rówieśnikami.

4 Dzieci i młodzież niepełnosprawna wraz ze swoimi rówieśnikami: Odrabiali prace domowe Brali udział w zajęciach plastycznych Ćwiczyli pod kierunkiem rehabilitanta Uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez logopedę i psychologa Przygotowywali małe przedstawienia Wspólnie bawili się oraz brali udział w konkursach

5 Zajęcia artystyczno - plastyczne

6 Zajęcia teatralno - muzyczne

7 Przegląd Kolęd i Jasełek – Nad światem cicha noc

8 W ramach projektu Żwirek i Muchomorek – z przyjacielem łatwiej! zorganizowano: Wycieczkę do Zamościa – stare miasto, ZOO Wycieczkę do Lublina – stare miasto, Muzeum Wsi Lubelskiej Wyjazd do kina

9 Wycieczka do Lublina

10 Muzeum Wsi Lubelskiej

11 Zwiedzanie Zamościa

12 Ogród Zoologiczny w Zamościu

13 Dzieci i młodzież w ZOO

14 W projekcie Żwirek i Muchomorek – z przyjacielem łatwiej! w zajęciach integracyjnych wzięło udział 55 osób w wieku od 3 do 18 lat, w tym 15 osób niepełnosprawnych.


Pobierz ppt "FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO PROJEKT: ŻWIREK I MUCHOMOREK – Z PRZYJACIELEM ŁATWIEJ ! KWOTA DOTACJI: 7 000,00 zł"

Podobne prezentacje


Reklamy Google