Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odżywianie skóry od zewnątrz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odżywianie skóry od zewnątrz."— Zapis prezentacji:

1 Odżywianie skóry od zewnątrz.
wyjście start

2 Nowe tysiąclecie to początek nowego, delikatniejszego podejścia do pielęgnacji skóry opartego na naturalnych składnikach odżywczych, takich jak Nutricentials™.

3 „Nutricentials to składniki, które kryją tajemnice zdrowia i długowieczności. Chodzi nam o to, aby uzyskać większe korzyści z podstawowych produktów używanych przez ludzi każdego dnia.” Lori Bush, prezes Nu Skin.

4 „Chodziło nam o zidentyfikowanie kluczowych składników pożywienia z różnych zakątków Ziemi, które sprzyjają zachowaniu zdrowego wyglądu skóry. Kolejnym krokiem było wykorzystanie najlepszych elementów lokalnych, dających w sumie znaczącą przewagę polegającą na wspólnym wykorzystaniu najlepszych składników, jakie świat ma do zaoferowania.” Lori Bush, prezes Nu Skin.

5 Nutricentials - dzieło Nu Skin
SKŁADNIKI ODŻYWCZE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA W PRODUKTACH DO PIELĘGNACJI SKÓRY

6 Nutricentials™ Odżywianie skóry od zewnątrz
Dermatolodzy uważają, że niektóre składniki odżywcze występujące w pewnych regionalnych pokarmach w naturalny sposób wspierają i podkreślają zdrowy wygląd skóry kobiet z różnych kultur.

7 Nutricentials™ Odżywianie skóry od zewnątrz
Naukowcy i eksperci Nu Skin na podstawie badań regionalnych diet z całego świata wyodrębnili składniki odżywcze, których codzienne stosowanie zewnętrzne poprawia wygląd skóry.

8 Nutricentials™ Odżywianie skóry od zewnątrz
Nutricentials™ to ekstrakty składników odżywczych wyizolowanych z lokalnych pokarmów z różnych zakątków świata, dostarczanych skórze w najbardziej skoncentrowanej i najczystszej postaci.

9 Skóra Największy narząd Twojego ciała.
Doskonale dopasowana, żywa i oddychająca powłoka, którą chroni Twój organizm przed czynnikami zewnętrznymi.

10 Skóra Skóra Aby zachować zdrowy i młody wygląd, potrzebuje nawilżania i ochrony.

11 Jak starzeje się skóra? Z wiekiem następuje naturalne spowolnienie procesu odnowy skóry. Struktury włókien kolagenu i elastyny ulegają osłabieniu, co powoduje powstawanie zmarszczek.

12 Jak starzeje się skóra? Skóra traci wilgoć, a jej powierzchnia staje się nierówna i szorstka; Uwidaczniają się negatywne skutki oddziaływania czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

13 Co jest konieczne dla zachowania zdrowej skóry?
Dbaj o potrzeby swojej skóry: ODŻYWIANIE NAWILŻANIE OCHRONA MONITOROWANIE

14 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Odżywianie – przeciwutleniacze Przeciwutleniacze zapewniają niezbędną ochronę przed wolnymi rodnikami, które przyśpieszają proces starzenia się.

15 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Odżywianie – przeciwutleniacze Przeciwutleniacze uwalniają elektron, nie wywołując reakcji łańcuchowej, unikając uszkadzania błony komórkowej.

16 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Nawilżanie Skóra posiada zdolność zatrzymywania wody, co jest konieczne dla pełnienia funkcji ochronnej. Woda odgrywa ważną rolę we wzmacnianiu struktur kolagenowych i elastynowych.

17 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Nawilżanie Nawilżona skóra jest giętka, elastyczna, promienna i gładka.

18 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Ochrona przed słońcem Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się jest promieniowanie słoneczne. Negatywne efekty promieniowania słonecznego: Wysypka Zmarszczki oraz przebarwienia skórne Przedwczesne starzenie Nowotwory skóry

19 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Ochrona przed słońcem Codzienne korzystanie z produktów pielęgnacyjnych z filtrami ochronnymi zapobiega powstawaniu negatywnych skutków promieniowania słonecznego. Dzięki temu skóra jest zdrowa i wygląda młodziej.

20 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Monitorowanie skóry za pomocą testera Nu Skin Kondycja skóry zmienia się pod wpływem wielu czynników. Regularnie sprawdzaj swoją skórę, aby wiedzieć, czy masz cerę normalną, tłustą, suchą czy też mieszaną. Opak. 5 sztuk - Kod

21 Co jest niezbędne dla Twojej skóry?
Monitorowanie skóry za pomocą testera Nu Skin Badanie poziomu tłustości skóry pozwala na określenie rodzaju swojej cery oraz na dobranie odpowiednich produktów zawierających składniki dopasowane do indywidualnych potrzeb.

22 Zadbaj o podstawowe potrzeby swojej skóry
Nutricentials™ Silne przeciwutleniacze, delikatne substancje oczyszczające, skuteczne substancje nawilżające, które – jak wykazały badania – w naturalny sposób odmładzają skórę i nadają jej zdrowy wygląd.

23 Składniki Nutricentials™
WYSTĘPUJĄ W OLIWIE Z OLIWEK Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA WYSTĘPUJĄ W MARCHWI I POMIDORACH WYSTĘPUJĄ W TRUSKAWKACH WYSTĘPUJĄ W OWOCACH PAPAI WYSTĘPUJĄ W ZIARNIE SOI

24 Składniki Nutricentials™
Polifenol (hydroksytyrozol) Silny przeciwutleniacz występujący w śródziemnomorskiej oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia. Jako „zmiatacz wolnych rodników” chroni komórki skóry i przywraca jej młodszy wygląd.

25 Składniki Nutricentials™
Polifenol (hydroksytyrozol) Polifenol (hydroksytyrozol) to kluczowy składnik Nutricentials™ serum regeneracyjnego Celltrex® Ultra Recovery Fluid.

26 Składniki Nutricentials™
Karotenoidy Naturalne pochodne witaminy A, silne przeciwutleniacze występujące w pomidorach i marchwi.

27 Składniki Nutricentials™
Karotenoidy Wcześniej ze względu na swój intensywnie czerwony kolor nie nadawały się do produkcji środków do pielęgnacji skóry...

28 Składniki Nutricentials™
Odkrycie Nu Skin: bezbarwny karotenoid Wyjątkowy wyciąg z alg występujących w wodach Izraela, który wzmacnia naturalną odporność skóry na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

29 Składniki Nutricentials™
Odkrycie Nu Skin: bezbarwny karotenoid Karotenoid jest kluczowym składnikiem Nutricentials™ emulsji regenerująco-nawilżającej Moisture Restore Day Protective Lotion SPF 15.

30 Składniki Nutricentials™
Truskawki Dzięki obecności pożywnych owoców jagodowych w swojej diecie kobiety ze Skandynawii zachowują nieskazitelnie gładką cerę.

31 Składniki Nutricentials™
Truskawki Wyciąg z truskawek zawiera dużo polifenoli oraz witaminy C o silnych właściwościach przeciwutleniających i łagodzących, które sprawiają, że cera staje się gładsza i bardziej delikatna.

32 Składniki Nutricentials™
Truskawki Wyciąg z truskawek zawiera również magnez, który pełni ważną funkcję w cyklu energetycznym komórek. Kolejnym składnikiem jest arginina, która uczestniczy w procesie regeneracji komórek.

33 Składniki Nutricentials™
Truskawki Wyciąg z truskawek jest kluczowym składnikiem Nutricentials™ toniku pH Balance toner oraz toniku matującego pH Balance Mattefying toner.

34 Składniki Nutricentials™
Papaja Obecność owoców papai w pożywieniu kobiet z Ameryki Południowej pomaga im zachować pełną blasku cerę.

35 Składniki Nutricentials™
Papaja Zawiera enzym o nazwie papaina, który delikatnie usuwa zanieczyszczenia i złuszcza stare komórki blokujące pory. Papaina jest kluczowym składnikiem Nutricentials™ łagodnego żelu oczyszczającego Pure Cleansing Gel.

36 Składniki Nutricentials™
Soja Dzięki diecie zawierającej dużo pożywnej soi kobiety z Azji i Polinezji zachowują miękką i elastyczną skórę.

37 Składniki Nutricentials™
Soja Lipidy sojowe zaopatrują skórę w kwasy tłuszczowe (nienasycona fosfatydocholina), które są niezbędne do zachowania naturalnej warstwy ochronnej wilgoci.

38 Składniki Nutricentials™
Soja Lipidy sojowe są kluczowym składnikiem Nutricentials™ kremowej emulsji oczyszczającej Creamy Cleansing Lotion.

39 Codzienna pielęgnacja skóry z Nutricentials™
do skóry normalnej i suchej do skóry tłustej i mieszanej do wszystkich rodzajów skóry

40 Skóra normalna i sucha creamy cleansing lotion
OCZYSZCZANIE TONIZOWANIE NAWILŻANIE NA DZIEŃ NAWILŻANIE NA NOC creamy cleansing lotion kremowa emulsja oczyszczająca pH balance toner tonik przywracający naturalny odczyn pH moisture restore™ day PROTECTIVE LOTION SPF 15 emulsja regenerująco-nawilżająca na dzień z filtrem SPF 15 night supply™ NOURISHING CREAM krem odżywczy na noc

41 Oczyszczanie z Nutricentials™
Creamy Cleansing Lotion Kremowa emulsja oczyszczająca Do skóry normalnej, suchej oraz wrażliwej Kluczowy składnik nutricentials™: lipidy sojowe 150 ml - Kod

42 Oczyszczanie z Nutricentials™
Creamy Cleansing Lotion Kremowa emulsja oczyszczająca Delikatna emulsja nie zawierająca mydeł. Lipidy sojowe oczyszczają skórę, nie naruszając jej naturalnej warstwy chroniącej przed utratą wilgoci.

43 Oczyszczanie z Nutricentials™
Creamy Cleansing Lotion Kremowa emulsja oczyszczająca Zawiera olej z nasion „perły prerii”, który nawilża i zmiękcza skórę; Wyciągi z bylicy pospolitej, lukrecji oraz alg mają właściwości kojące i łagodzące.

44 Sposób użycia Stosować rano i wieczorem.
Delikatnie masować opuszkami palców skórę twarzy i szyi. Dokładnie spłukać.

45 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH Do skóry normalnej, suchej oraz wrażliwej Kluczowy składnik nutricentials™: wyciąg z truskawek 150 ml - Kod

46 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH Bezalkoholowy tonik, który przywraca idealny odczyn pH skóry, zwiększając w ten sposób skuteczność działania kremu nawilżającego.

47 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH Zawiera wyciąg z truskawek bogaty w polifenole oraz witaminę C, które zapewniają ochronę przed wolnymi rodnikami i wpływają kojąco na skórę. Sól sodowa PCA oraz kwas hialuronowy przyciągają i zatrzymują wilgoć w skórze.

48 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH Wyciągi z alg i kamfory mają właściwości kojące i orzeźwiające.

49 Sposób użycia Stosować rano i wieczorem.
Za pomocą płatków kosmetycznych przetrzeć oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

50 Nawilżanie z Nutricentials™
Moisture Restore™Day Protective Lotion SPF Emulsja regenerująco-nawilżająca na dzień z filtrem SPF 15 Do skóry normalnej i suchej Wygładza, nawilża i odświeża skórę. Kluczowy składnik nutricentials™: bezbarwne karotenoidy o działaniu przeciwutleniającym. 50 ml - Kod

51 Nawilżanie z Nutricentials™
Moisture Restore™Day Protective Lotion SPF Emulsja regenerująco-nawilżająca na dzień z filtrem SPF 15 Filtr ochronny UV 1789 osłania skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Zawiera masło shea, olejek z wiesiołka dwuletniego oraz olejek z nasion „perły prerii”, które zapewniają niezbędne nawilżenie.

52 Sposób użycia Opuszkami palców nanieść obficie na oczyszczoną skórę każdego ranka przed wykonaniem makijażu.

53 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Cream Krem odżywczy na noc Do skóry normalnej i suchej Bogaty w składniki odżywcze, jedwabisty krem pobudza nocny proces odnowy komórek skóry. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd. 50 ml - Kod

54 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Cream Krem odżywczy na noc Przywraca skórze elastyczność i sprężystość. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Kluczowy składnik nutricentials™: lipid sojowy (fosfatydocholina), który wzmacnia błony komórkowe. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

55 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Cream Krem odżywczy na noc Tokoferol (witamina E) neutralizuje wolne rodniki. Środki zmiękczające skórę pochodzenia naturalnego: skwalan, olejek z wiesiołka dwuletniego oraz masło shea poprawiają zdolność do zatrzymywania wilgoci. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

56 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Cream Krem odżywczy na noc Ziołowe wyciągi z rumianku, nagietka oraz rumianu szlachetnego mają działanie kojące i łagodzące. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

57 Sposób użycia Nanieść obficie krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi codziennie przed snem.

58 Cera mieszana i tłusta pure cleansing gel pH balance mattefying toner
OCZYSZCZANIE TONIZOWANIE NAWILŻANIE NA DZIEŃ NAWILŻANIE NA NOC pure cleansing gel łagodny żel oczyszczający pH balance mattefying toner tonik przywracający naturalny odczyn pH (matujący) moisture restore™ day PROTECTIVE LOTION OIL-FREE SPF 15 emulsja regenerująco-nawilżająca na dzień z filtrem SPF 15 (nie zawiera tłuszczu) night supply™ NOURISHING LOTION emulsja odżywcza na noc

59 Oczyszczanie z Nutricentials™
Pure Cleansing Gel Łagodny żel oczyszczający Do skóry tłustej i mieszanej Kluczowy składnik nutricentials™: papaina (enzym występujący w papai) 150 ml - Kod

60 Oczyszczanie z Nutricentials™
Pure Cleansing Gel Łagodny żel oczyszczający Nie zawiera mydeł, pieni się i usuwa zbędny tłuszcz, nie wysuszając nadmiernie skóry. Papaina uczestniczy w usuwaniu obumarłych komórek, nadając skórze zdrowy i promienny wygląd.

61 Oczyszczanie z Nutricentials™
Pure Cleansing Gel Łagodny żel oczyszczający Wyciągi z cytryny, geranium oraz kopru włoskiego usuwają nadmiar tłuszczu. Wyciągi z szałwi, nagietka lekarskiego i kwiatów czarnego bzu oczyszczają skórę.

62 Oczyszczanie z Nutricentials™
Pure Cleansing Gel Łagodny żel oczyszczający Wyciągi z rumianku i bławatka mają właściwości łagodzące i kojące.

63 Sposób użycia Stosować rano i wieczorem.
Delikatnie namydlić nawilżoną twarz i szyję. Obficie spłukać wodą.

64 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Mattefying Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH (matujący) Do skóry tłustej i mieszanej Kluczowy składnik nutricentials™: wyciąg z truskawek 150 ml - Kod

65 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Mattefying Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH (matujący) Dwufazowy, bezalkoholowy tonik przywraca idealny odczyn pH skóry; Zapewnia natychmiastowy efekt matujący i zapobiega powstawaniu nieestetycznego połysku na skórze.

66 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Mattefying Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH (matujący) Zawiera wyciąg z truskawek bogaty w polifenole oraz witaminę C o właściwościach przeciwutleniających i kojących. Puder mineralny pochłania tłuszcz, usuwając nadmierny połysk.

67 Tonizowanie z Nutricentials™
pH Balance Mattefying Toner Tonik przywracający naturalny odczyn pH (matujący) Wyciąg z dziurawca orzeźwia i odświeża skórę.

68 Sposób użycia Stosować rano i wieczorem.
Wstrząsnąć mocno przed użyciem. Nanieść za pomocą płatka kosmetycznego na oczyszczoną twarz i szyję.

69 Nawilżanie z Nutricentials™
Moisture Restore™Day Oil-Free Protective Lotion SPF Emulsja nawilżająco-odnawiająca na dzień z filtrem SPF 15 (bez tłuszczu) Do skóry tłustej i mieszanej Zawiera glicerynę, która delikatnie nawilża skórę. Kluczowy składnik nutricentials™: bezbarwne karotenoidy o właściwościach przeciwutleniających.

70 Nawilżanie z Nutricentials™
Moisture Restore™Day Oil-Free Protective Lotion SPF Emulsja regenerująco-nawilżająca na dzień z filtrem SPF 15 (bez tłuszczu) Metoksycynamonian etyloheksanu i rozdrobniony tlenek cynku zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV oraz matują cerę ze skłonnościami do błyszczenia. 50 ml - Kod

71 Sposób użycia Opuszkami palców nanieść obficie na oczyszczoną skórę każdego ranka przed wykonaniem makijażu.

72 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Lotion Emulsja odżywcza na noc Do cery tłustej i mieszanej Lekka, jedwabista emulsja nawilża skórę, nie pozostawiając uczucia przetłuszczenia typowego dla preparatów na noc. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd. 50 ml - Kod

73 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Lotion Emulsja odżywcza na noc Przywraca skórze sprężystość i elastyczność. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

74 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Lotion Emulsja odżywcza na noc Kluczowy składnik nutricentials™: lipid sojowy (fosfatydocholina), który wzmacnia błony komórkowe. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

75 Nawilżanie z Nutricentials™
Night SupplyTM Nourishing Lotion Emulsja odżywcza na noc Tokoferol (witamina E) neutralizuje wolne rodniki. Gliceryna, pantenol oraz sól sodowa PCA pomagają w utrzymaniu właściwego poziomu wilgoci w skórze. W czasie snu w ciele zachodzi naturalny proces regeneracji komórek. Z wiekiem jednak błona komórkowa komórek skóry – zewnętrzne ścianki, które chronią komórkę i regulują wymianę substancji z otoczeniem – staje się sztywna, traci swoją naturalną plastyczność i pulchność. W efekcie na powierzchni skóry powstają suche, drobne zmarszczki. Krem odżywczy na noc Night Supply zawiera opatentowaną substancję o nazwie fosfatydocholina, która wzmacnia błony komórkowe. Ten unikalny składnik występujący w ziarnach soi, które stanowią źródło pożywienia dla mieszkańców Azji i Polinezji, wspomaga naturalną barierę ochronną skóry. Po wieczornym zastosowaniu preparatu skóra odzyskuje rano miękkość i młody wygląd.

76 Sposób użycia Nanieść obficie krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi codziennie przed snem.

77 Do wszystkich typów skóry
ODŻYWIANIE Celltrex® Ultra Recovery Fluid Serum regeneracyjne do twarzy

78 Codzienna pielęgnacja skóry z Nutricentials™
Celltrex® Ultra Recovery Fluid Serum regeneracyjne do twarzy Do wszystkich rodzajów skóry Chroni skórę przed szkodliwym wpływem: Wolnych rodników Czynników zewnętrznych. 50 ml - Kod

79 Codzienna pielęgnacja skóry z Nutricentials™
Celltrex® Ultra Recovery Fluid Serum regeneracyjne do twarzy Kluczowy składnik Nutricentials™: polifenol (hydroksytyrozol) o właściwościach przeciwutleniających występujący w śródziemnomorskiej oliwie z oliwek.

80 Codzienna pielęgnacja skóry z Nutricentials™
Celltrex® Ultra Recovery Fluid Serum regeneracyjne do twarzy Posiada delikatny, świeży ziołowy zapach z nutami pomarańczy i lawendy.

81 Sposób użycia Rozprowadzić 1-3 krople serum Celltrex® Ultra na skórze twarzy i szyi. Następnie zastosować emulsję na dzień Moisture Restore Day Lotion lub krem nawilżający na noc.

82 Sposób użycia Pamiętaj, że niewielka buteleczka serum Celltrex® Ultra starcza na długo.

83 Odżywianie i ochrona z Nutricentials
Badania naukowe dowiodły, że niektóre niezbędne dla organizmu składniki odżywcze stosowane zewnętrznie w naturalny sposób odmładzają skórę i nadają jej zdrowy wygląd.


Pobierz ppt "Odżywianie skóry od zewnątrz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google