Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Matka Boska z Guadalupy Meksyk

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Matka Boska z Guadalupy Meksyk"— Zapis prezentacji:

1 Matka Boska z Guadalupy Meksyk
KLIKAJ

2 Ciekawe odkrycia o płaszczu Matki Bożej z Guadalupy
1. Lekarze stwierdzili, że oko Matki Boskiej kiedy otrzyma światło zmienia się tak jak żywe oko człowieka.

3 2. Ciepło płótna tego obrazu ma zawsze temperaturę 36,6 stopni tak jak ciało żywej osoby.
3. Jeden lekarz wyczuł przez stetoskop że pod suknią Matki Boskiej usłyszał bicie serca tak jak to jest z dzieckiem w łonie matki

4 4. Nie zostały wykryte ślady pędzla malarza
4. . Nie zostały wykryte ślady pędzla malarza. Z odległości 10 centymetrów obraz jest całkowicie surowy. Naukowcy stwierdzili że kolory obrazu pochodzą ze źródel nieznanych na świecie.

5 5. Badania przez lazer stwierdziło, że kolory użyte są jakby na 3 cm unoszone w powietrzu.
Ciekawe? Zobacz nowe wykrycia:

6 6. Materiał sukna tego typu normalnie nie wytrzyma więcej czasu jak od 20 do 30 lat. Kilka wieków temu zrobiono kopię w takim samym typie materiału i ono nie wytrwało więcej czasu aniżeli od 20 do 30 lat i się całkowicie zepsuło. Tymczasem ten obraz trwa w sposób cudowny, istnieje już ponad 500 lat. Naukowcy nie umieją tego wytłumaczyć.

7 7 W roku 1791 przypadkowo kwas solny wylany został na obraz
7 W roku 1791 przypadkowo kwas solny wylany został na obraz. Po 30 dniach bez żadnych zabiegów, w sposób cudowny, obraz nie był uszkodzony.   8. Gwiazdy, które widzimy na płaszczu Maryi znajdują się w tej samej pozycji jak gwiazdy na niebie Meksyku w dniu ukazania się tego obrazu.

8 10. Naukowcy wykryli, że oczy Maryi jak normalne oko ludzkie.
9. Na początku XX wieku ktoś postawił potężną bombę w wazonie kwiatów, który stał pod obrazem. Bomba wybuchła i zniszczyła wszystko co znajdowało się w tym miejscu, tylko Obraz pozostał nie naruszony.    10. Naukowcy wykryli, że oczy Maryi w tym obrazie mają trzy typy refrakcji jak normalne oko ludzkie.

9 11. W oczach Maryi (od 7 do 8 mm) wykryte zostały postacie ludzkie bardzo małe, które żaden artysta nie potrafiłby wymalować. Są dwie sceny i one powtarzają się w dwóch oczach. Figura biskupa Zumárraga w oku Maryi została powiększona za pomocą pewnej techniki i kiedy to zostało zrobione zobaczono jeszcze postać indjanina Juana Diego, który otwierał płótno pokazując obraz biskupowi.

10 Jaki rozmiar posiada ta scena
Jaki rozmiar posiada ta scena?Jedna czwarta część miljonowa jednego milimetra. Jasno, że te wszystkie fakty nie są wytłumaczalne. Ale one mają jedną rację: zwróciły naszą uwagę? Zwóciły rownież twoją Na zakończenie zwróć jeszcze uwagę na te trzy fakty:

11 1"Guadalupe"w języku indjańskim oznacza: “depcze głowę węża
1"Guadalupe"w języku indjańskim oznacza: “depcze głowę węża.” Tak właśnie napisane jest w Starym Testamencie. Genesis 3:15, Maryia, zwyciężyła zło.   2. Figura Matki Bożej jest taka sama jak jest opisane w Apokalipsie 12: „wielki Znak pokazał się na niebie figura kobiety okryta słońcem, z księżycem u swoich stóp”.

12 3. Panna święta posiada wstążkę na brzuchu, ona jest „w ciąży”, pokazując tym, że Pan Bóg chce aby Jezus urodził się w Ameryce, w sercu każdego Amerykanina..

13 Pamiętaj dzisiaj jest środa 22 września 2010 roku
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Pamiętaj dzisiaj jest środa września 2010 roku Nie przerwij ten łańcuch, on jest cudowny, poproś o coś !!!

14 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
List do Matki Bożej z Guadalupy: błagam Ciebie w imieniu wszystkich ludzi świata, pobłogosław nas i opiekuj się nami.

15 Daj nam dowód twojej miłości i twojej dobroci,
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Daj nam dowód twojej miłości i twojej dobroci, przyjmij nasze prośby i nasze modlitwy. Oh Panno Święta z Guadalupy

16 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Poproś swojego Syna o przebaczenie moich grzechów, błogosławieństwo dla mojej pracy, lekarstwo dla moich chorób i potrzeb, i wszystko to, co może być dobre dla mnie i dla mojej rodziny. 

17 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Oh Święta Matko Boża, nie odrzuć nasze prośby za potrzeby, które zanosimy do Ciebie.

18 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Drodzy moi przyjaciele, muszę wam powiedzieć, że Matka Boża z Guadalupy jest potężna w swojej mocy i zawsze jest z nami gdziekolwiek będziemy.

19 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Te przezrocza powinny objechać świat cały i w ten sposób otrzymać cudowne łaski od Pana Boga.

20 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Wyślij te przezrocza zaraz i za to napewno otrzymasz dowód od Matki Bożej dając ci to, co może tobie wydawać się nawet niemożliwe.

21 “Jestem tutaj bo jestem twoją Matką…”
Muzyka: Winter, way; W wersji polskiej opracowane przez Tadeusza Romana NIECHAJ PAN BÓB POBŁOGOSŁAWI CIEBIE!


Pobierz ppt "Matka Boska z Guadalupy Meksyk"

Podobne prezentacje


Reklamy Google