Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.."— Zapis prezentacji:

1

2 Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności..

3 Dzisiaj wstał z grobu Zbawiciel świata odkupiciel, więc niech będzie koniec złemu i oddajmy hołd nasz jemu, Alleluja, Alleluja !

4 Kiedy Wielka Noc nastanie życzę na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy

5 Niechaj święta Wielkiej Nocy pełne będą Boskiej Mocy, aby zdrówko dopisało i jajeczko smakowało.

6 Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

7 Życzę aby Święta Wielkanocne ożywiły nadzieję w Boską moc Zmartwychwstałego Pana, by stały się nowym źródłem umocnienia w wierze i przyniosły nową radość i pokój.

8 Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie

9 Stołu świątecznego bogatego, śmigusa-dyngusa mokrego, zajączka wesołego, i jajka pysznego,

10 Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, no i zdrowych Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, no i zdrowych.

11 Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, dobrego dyngusu, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

12 Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzę…. max

13 Pomoc Duchowa www.adonai.pl


Pobierz ppt "Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google