Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiktoria i Beata ZDROWIE. ,,Małe co nie co Idę do sklepiku naszego, Myślę, wybiorę sobie coś dobrego, Tu coca-cola na mnie zerka, Tu miałbym ochotkę na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiktoria i Beata ZDROWIE. ,,Małe co nie co Idę do sklepiku naszego, Myślę, wybiorę sobie coś dobrego, Tu coca-cola na mnie zerka, Tu miałbym ochotkę na."— Zapis prezentacji:

1 Wiktoria i Beata ZDROWIE

2 ,,Małe co nie co Idę do sklepiku naszego, Myślę, wybiorę sobie coś dobrego, Tu coca-cola na mnie zerka, Tu miałbym ochotkę na cukierka…

3 A wśród tych łakoci bombonierka… To prawdziwa liderka. Lecz naszła mnie nagle rozterka, Chyba będzie z tego aferka.

4 A może jednak zrezygnować z tego? I zafundować sobie coś zdrowszego? A czy zdrowszego znaczy niesmacznego? A może po prostu coś innego?

5 Proponuje coś ze zdrowszej półki, Odrobinę zdrowia zamiast pigułki, Pyszne jabłka, zdrowe mandarynki, Które dostanę prosto ze skrzynki

6 A na dodatek, trochę soczku zdrowego, Na przykład cytrynowego lub truskawkowego. I już masz przed sobą entliczek pentliczek, Nakryty pięknie, zdrowy stoliczek.

7 DZIĘKUJEMY KONIEC


Pobierz ppt "Wiktoria i Beata ZDROWIE. ,,Małe co nie co Idę do sklepiku naszego, Myślę, wybiorę sobie coś dobrego, Tu coca-cola na mnie zerka, Tu miałbym ochotkę na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google