Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwierzęta ze sklepów zoologicznych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwierzęta ze sklepów zoologicznych"— Zapis prezentacji:

1 Zwierzęta ze sklepów zoologicznych
Psubraty- zwierzęta egotyczne ze sklepów zoologicznych Zwierzęta ze sklepów zoologicznych Autorki: Aga Waręciak, Kasia Jurczyńska, Kasia Górska, Gabrysia Urzykowska, Zuzia Czekajewska SP 103 ul. Jeziorna 5/9

2 W sklepie „Pod Papugami”
„Pod Papugami” to idealny sklep zoologiczny. Miła obsługa. Jeden z panów z chęcią udzielił wywiadu. Nie wymyślał bajek i nie próbował przechwalić sklepu. Stwierdził, że nawet jeśli zwierzętom jest dobrze, to ich obecnej sytuacji nie da się nawet porównać do tego, co będą miały w domu. Zwierzęta mają obszerne, zaopatrzone w wodę i pokarm klatki. Wypuszczane są do dużego pomieszczenia, gdzie mogą zjeść posiłek na wysokim drążku, a także sobie polatać. Ponadto zwierzęta są oswojone. Kiedy poprosiłam właściciela o zgodę na wykonanie paru zdjęć wyjął z klatki ogromną żółto-niebieską papugę i posadził ją na moim ramieniu. Ta grzecznie usiadła, a właściciel zrobił mi zdjęcie. Potem sfotografowałam, jeszcze inne ptaki i ich klatki. Te zdjęcia zaprezentuję na kolejnym slajdzie!

3

4 W sklepie „Pyszczak” Co do tego sklepu mamy pewne zastrzeżenia.
Obsługa nie bardzo chciała zgodzić się na zdjęcia, zrobiłyśmy zaledwie kilka. Według nas niezbyt mądre jest to, że zwierzęta w są klatkach na zewnątrz sklepu. Karteczki „Prosimy nie pukać” na pewno wiele nie dają, tym bardziej, że są bardzo małe. Zwierzęta na pewno nie są zachwycone widokiem tak wielkiej liczby osób. Na szczęście w ich klatkach panuje porządek, a sklep jest znakomicie zapatrzony.

5


Pobierz ppt "Zwierzęta ze sklepów zoologicznych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google