Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sieć Wi-Fi w budynku szkoły Gabinety lekarski i dentystyczny Bufet Radiowęzeł Internat szkolny ze stołówką Skomputeryzowaną bibliotekę z czytelnią System.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sieć Wi-Fi w budynku szkoły Gabinety lekarski i dentystyczny Bufet Radiowęzeł Internat szkolny ze stołówką Skomputeryzowaną bibliotekę z czytelnią System."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Sieć Wi-Fi w budynku szkoły Gabinety lekarski i dentystyczny Bufet Radiowęzeł Internat szkolny ze stołówką Skomputeryzowaną bibliotekę z czytelnią System monitoringu zapewniaj ą cy bezpiecze ń stwo

4

5

6

7 Laboratorium automatykiLaboratorium automatyki podstaw elektrotechniki i energoelektronikipodstaw elektrotechniki i energoelektroniki

8 Laboratorium elektroniki oraz układów cyfrowych

9

10 3 Ważnym warunkiem uczenia się w szkole jest przyjemna i spokojna atmosfera w klasie. Chętni do nauki uczniowie muszą mieć możliwość niezakłóconego uczenia się. W tym celu obowiązują następujące reguły: 1. Każdy uczeń ma prawo do niezakłóconego uczenia się 2. Każdy nauczyciel ma prawo do niezakłóconego prowadzenia lekcji. 3. Każdy musi zawsze szanować prawa innych.

11

12 Modernizacja Kształcenia Zawodowego Szkoła zyska nowe pracownie, a uczniowie będą mogli uczestniczyć w ciekawych kursach.

13 W ramach konkursu nasi uczniowie wraz z nauczycielami realizują projekt zbiórki baterii i zużyty sprzęt elektroniczny.

14 eXpert projekt dofinansowany w ramach Programu Mini Dotacje Fundacji Arcelor Mittal. Realizowany we współpracy z Nowohuckim oddziałem SEP. Celem jest stworzenie nowoczesnej pracowni automatyki przemysłowej z urządzeniami najnowszej generacji, z nowoczesnym oprogramowaniem gwarantującym kształcenie uczniów w warunkach zbliżonych do rzeczywistości przemysłowej

15

16 Zapewniamypraktyki w nowoczesnychw nowoczesnychfirmach

17 Gimnazjalisto: Nie szukaj daleko twoja szkoła jest na wyciągnięcie RęKI MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOBRZE PŁATNEJ PRACY ! Realizacja projektów unijnych Stypendia naukowe Fachowa kadra! Świetna atmosfera 2 sale gimnastyczne, siłownia, stadion L.A. Szkoła z tradycjami Atrakcyjne praktyki 4 sale komputerowe STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

18

19 STOWARZYSZENIE KLUBU PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ I ORGANIZACJI MONTE CASSINOI ORGANIZACJI MONTE CASSINO Kierujemy się ideą popularyzowania i rozszerzenia wśród młodzieży wiedzy o historii naszej Ojczyzny, ze szczególnym uwzględnieniem szlaku bojowego 2 Korpusu Polskiego dowodzonego przez gen. Władysława Andersa.

20 Proponujemy duży wybór zajęć pozalekcyjnych…

21 Młoda krew ratuje życieMłoda krew ratuje życie

22 Wolontariat

23 Zajęcia sportoweZajęcia sportowe

24

25 Adresy i telefony...Adresy i telefony...

26 Możesz nas znaleźć na Facebook.com

27

28


Pobierz ppt "Sieć Wi-Fi w budynku szkoły Gabinety lekarski i dentystyczny Bufet Radiowęzeł Internat szkolny ze stołówką Skomputeryzowaną bibliotekę z czytelnią System."

Podobne prezentacje


Reklamy Google