Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To popularny portal internetowe. Pisząc blog informujemy internautów o swoich zainteresowaniach np. o modzie lub gotowaniu. Niestety czasem zapominamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To popularny portal internetowe. Pisząc blog informujemy internautów o swoich zainteresowaniach np. o modzie lub gotowaniu. Niestety czasem zapominamy."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 To popularny portal internetowe. Pisząc blog informujemy internautów o swoich zainteresowaniach np. o modzie lub gotowaniu. Niestety czasem zapominamy o bliskich i myślimy tylko o blogu, tracąc czas dla rodziny.

5

6 Dużo nastolatków prowadzi niezdrowy tryb życia. Garbią się źle odżywiają, nie wysypiają i za długo siedzą przy komputerze. Nie wpływa to dobrze na ich samopoczucie. Mogą jednak to zmienić i czas przez który grali w gry poświęcić na dobrą książkę, zabawę z psem.

7 Uważam, że komputer nie jest naszym wrogiem jeżeli w sieci DZIAŁAMY UMIEJĘTNIE. Pamiętajmy że to co wrzucimy do sieci z niej nie zniknie więc BĄDŹMY OSTROŻNI!!!!!

8 Grafika Google Wyszukiwarka Google


Pobierz ppt "To popularny portal internetowe. Pisząc blog informujemy internautów o swoich zainteresowaniach np. o modzie lub gotowaniu. Niestety czasem zapominamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google