Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasz absolwent na wyższej uczelni opracowała mgr Irena Pacia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasz absolwent na wyższej uczelni opracowała mgr Irena Pacia."— Zapis prezentacji:

1 Nasz absolwent na wyższej uczelni opracowała mgr Irena Pacia

2 Korespondencja naszych absolwentów

3 Ankieta Jesteś studentem I-szego roku, pragniemy skorzystać z Twoich doświadczeń, aby w przyszłości lepiej przygotować Twoich młodszych kolegów do studiów. 1. Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną: a. miasto wojewódzkie b. miasto powiatowe c. małe miasteczko 2. Jaki typ szkoły gimnazjalnej ukończyłeś: a. liceum ogólnokształcące b. liceum profilowane c. technikum d. inne 3. Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów: a. tak b. nie, jeśli nie to dlaczego 4. Czy uczęszczałeś na korepetycje: a. tak, jeśli tak to z jakich przedmiotów i dlaczego b. nie 5. Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów: a. integracja z nowym środowiskiem b. inny niż w szkole system nauki c. inny niż w szkole system sprawdzania wiadomości d. braki w wiedzy wyniesionej ze szkoły średniej e. inne 6. Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach 7. Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym: a. wymarzony b. alternatywny jeżeli alternatywnym, to jakie studia były twoim marzeniem

4 Absolwenci ukończyli szkoły ponadgimnazjalne w:

5 AKADEMIA GÓRNICZO – HUTNICZA Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki

6 Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną?

7 Jaki typ szkoły ponadgimnazjalnej ukończyłeś?

8 Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów? Jeżeli nie to dlaczego: mało kierunkowych zajęć, matematyki

9 Czy uczęszczałeś na korepetycje? Jeżeli tak to z jakich przedmiotów? Matematyka Fizyka Język polski Język angielski Informatyka

10 Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów?

11 Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach? Więcej zajęć kierunkowych; Więcej zajęć kierunkowych; Więcej informatyki. Więcej informatyki.

12 Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym?

13 UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI Collegium Novum

14 UNIWERSYTETJAGIELLOŃSKI Wydział Chemii

15 Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną?

16 Jaki typ szkoły ponadgimnazjalnej ukończyłeś?

17 Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów? Jeżeli nie to dlaczego: brak doświadczeń z chemii i fizyki, niski poziom nauczania, małe wymagania.

18 Czy uczęszczałeś na korepetycje? Jeżeli tak to z jakich przedmiotów? Matematyka Fizyka Chemia Biologia Język angielski

19 Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów?

20 Więcej zajęć kierunkowych; Więcej zajęć kierunkowych; Więcej matematyki; Więcej matematyki; Więcej doświadczeń; Więcej doświadczeń; Więcej chemii i fizyki. Więcej chemii i fizyki. Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach ?

21 a jeżeli alternatywny to jakie studia były twoim marzeniem: Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym? medycyna, farmacja, stomatologia.

22 UNIWERSYTET ŚLĄSKI Wydział Biotechnologii

23 Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną?

24 Jaki typ szkoły ponadgimnazjalnej ukończyłeś?

25 Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów?

26 Czy uczęszczałeś na korepetycje? Jeżeli tak to z jakich przedmiotów? Fizyka Chemia Biologia Język angielski Język niemiecki

27 Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów?

28 Więcej zajęć kierunkowych; Więcej zajęć kierunkowych; Czteroletnie liceum. Czteroletnie liceum. Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach?

29 Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym? a jeżeli alternatywny to jakie studia były twoim marzeniem: medycyna, farmacja.

30 UNIWERSYTET ŚLĄSKI Wydział Biologii

31 Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną?

32 Jaki typ szkoły ponadgimnazjalnej ukończyłeś?

33 Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów?

34 Czy uczęszczałeś na korepetycje? Jeżeli tak to jakich przedmiotów? Fizyka Chemia Biologia Język angielski

35 Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów?

36 Więcej zajęć kierunkowych; Więcej zajęć kierunkowych; Więcej rozwiązywania zadań; Więcej rozwiązywania zadań; Więcej doświadczeń; Więcej doświadczeń; Czteroletnie liceum. Czteroletnie liceum. Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach?

37 Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym? a jeżeli alternatywny to jakie studia były twoim marzeniem: medycyna, farmacja, biotechnologia, psychologia.

38 ŚLĄSKA AKADEMIA MEDYCZNA Wydział lekarski

39 Gdzie kończyłeś szkołę ponadgimnazjalną?

40 Jaki typ szkoły ponadgimnazjalnej ukończyłeś?

41 Czy twoim zdaniem szkoła ponadgimnazjalna dobrze przygotowała Cię do studiów? Jeżeli nie to dlaczego: za mało przerobionego materiału, za dużo wiedzy ogólnej za mało kierunkowej, nie uczy pod kątem studiów.

42 Czy uczęszczałeś na korepetycje? Jeżeli tak to z jakich przedmiotów? Fizyka Chemia Biologia

43 Co w pierwszych miesiącach studiowania przysporzyło Ci najwięcej kłopotów?

44 Więcej zajęć kierunkowych; Więcej zajęć kierunkowych; Czteroletnie liceum; Czteroletnie liceum; W ostatniej klasie tylko przedmioty maturalne. W ostatniej klasie tylko przedmioty maturalne. Co zmieniłbyś w systemie nauczania w szkole średniej aby łatwiej Ci było na studiach ?

45 Czy realizowany obecnie przez Ciebie kierunek studiów jest tym wymarzonym czy alternatywnym?


Pobierz ppt "Nasz absolwent na wyższej uczelni opracowała mgr Irena Pacia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google