Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ANDRZEJKOWE ZABAWY 2012 w ramach konkursu BEZPIECZNA SZKOŁA-BEZPIECZNY UCZEŃ w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Połańcu Opracowała:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ANDRZEJKOWE ZABAWY 2012 w ramach konkursu BEZPIECZNA SZKOŁA-BEZPIECZNY UCZEŃ w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Połańcu Opracowała:"— Zapis prezentacji:

1 ANDRZEJKOWE ZABAWY 2012 w ramach konkursu BEZPIECZNA SZKOŁA-BEZPIECZNY UCZEŃ w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Połańcu Opracowała: Alicja Gujska-Śledź

2 BEZPIECZNE ZACHOWANIE W SZKOLE, W DOMU, NA ULICY Jednym z głównych zadań szkoły jest zapewnienie bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć oraz w przerwach miedzy nimi. W naszej szkole o zapewnienie ww. stanu dbają nauczyciele dyżurujący podczas przerw. Jednak pełnienie dyżuru nie musi oznaczać jedynie monitorowania zachowań uczniów. Można dzieciom zaproponować ciekawe spędzenie szkolnej przerwy.

3 BEZPIECZNE ZACHOWANIE W SZKOLE, W DOMU, NA ULICY Takie przekonanie zaowocowało organizacją zabaw andrzejowych zorganizowanych na długich przerwach na głównym korytarzu. W organizację przedsięwzięcia aktywnie włączyli się koordynatorzy przebiegu akcji Bezpieczna Szkoła-Bezpieczny Uczeń, opiekunowie Szkolnego Samorządu oraz opiekunowie Klubu Europejskiego.

4 ZABAWY TANECZNE Zabawy rozpoczęliśmy od zaproszenia całej społeczności szkolnej do wspólnej MAKARENY. DZIEŃ PIERWSZY

5

6 Po wspólnych tańcach przyszedł czas na konkursy. Chętnych było wielu…

7 BRAWA DLA JULI Z VI A Kto pierwszy ten lepszy …

8 Zabawa w parach Uwaga na balonik!

9 Zwycięzcy Julka i Kuba

10 Jak widać organizatorzy też świetnie się baw ili

11 DZIEŃ DRUGI Konkurs wiedzy o ANDRZEJKACH Przez co należy przelać gorący wosk podczas wróżenia? Patronem jakiego kraju jest św. Andrzej?

12 Kto jabłuszko wyłowi, ten nagrodę zarobi. BRAWO!!!

13 DO ZJEDZENIA JABŁUSZEK GOTOWI… START

14

15 Ktoś za żonę pojmie Eugenię ;) Obierki rzucamy i wróżymy kogo pokochamy

16 DZIEŃ TRZECI

17 Chętnych do wróżenia nie brakowało

18 Panie też chciały poznać przyszłość…

19


Pobierz ppt "ANDRZEJKOWE ZABAWY 2012 w ramach konkursu BEZPIECZNA SZKOŁA-BEZPIECZNY UCZEŃ w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Połańcu Opracowała:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google