Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

to odzysk,który polega na powtórnym przetworzeniu substancji i materiałów to wszelkie działania nie stwarzające zagrożenia dla życia,zdrowia ludzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "to odzysk,który polega na powtórnym przetworzeniu substancji i materiałów to wszelkie działania nie stwarzające zagrożenia dla życia,zdrowia ludzi."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 to odzysk,który polega na powtórnym przetworzeniu substancji i materiałów to wszelkie działania nie stwarzające zagrożenia dla życia,zdrowia ludzi lub środowiska

7

8 WYKORZYSTYWANIE ZUZYTYCH OPON ORAZ RECYKLING ODZYSK ENERGETYCZNY ORAZ BIEŻNIKOWANIE WYKORZYSTYWANIE ZUŻYTYCH OPON W CAŁOŚCI LUB W CZEŚCIACH- Stosuje się do ochrony nabrzeży portowych. RECYKLING- Wyodrębniona forma odzysku polegająca na wykorzystaniu zzutych opon do wytworzenia innych produktów. ODZYSK ENERGETYCZNY-polegający na spalaniu w elektrociepłowniach lub cementowniach. BIEŻNIKOWANIE- stosuje się w przypadku opon nadających się do regeneracji.

9 CEMENTOWNIA

10 BIEŻNIKOWANIE OPONY

11 ODBIJACZE

12 ASFALT

13

14 Na Składowisku Odpadów w Suchym Lesie (ul.Meteorytowa 1) W Punkcie Gromadzenia Odpadów Problemowych Gratowisko, znajdującym się na ul. 28 czerwca Oraz w punktach serwisowych i zakładach wulkanizacyjnych.


Pobierz ppt "to odzysk,który polega na powtórnym przetworzeniu substancji i materiałów to wszelkie działania nie stwarzające zagrożenia dla życia,zdrowia ludzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google