Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Analiza migracji pacjentów na Mazowsze oraz związane z tym koszty finansowe ponoszone przez MOW NFZ i placówki medyczne. MAZOWIECKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Analiza migracji pacjentów na Mazowsze oraz związane z tym koszty finansowe ponoszone przez MOW NFZ i placówki medyczne. MAZOWIECKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI."— Zapis prezentacji:

1 Analiza migracji pacjentów na Mazowsze oraz związane z tym koszty finansowe ponoszone przez MOW NFZ i placówki medyczne. MAZOWIECKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ Warszawa, wrzesień 2005

2 AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA -liczba pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ leczonych na terenie województwa mazowieckiego w 2004 roku i I półroczu 2005 r. /dane podano dla każdego półrocza odrębnie/.

3 LECZNICTWO SZPITALNE -liczba hospitalizacji zrealizowanych na rzecz pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ na terenie województwa mazowieckiego w okresie 2003 -I półrocze 2005 /dane podano dla każdego półrocza odrębnie/.

4 LECZNICTWO SZPITALNE -wartość świadczeń udzielonych pacjentom spoza Mazowieckiego OW NFZ w I półroczu 2005 z podziałem na OW NFZ wg przynależności pacjenta.

5 LECZNICTWO SZPITALNE -procentowy udział pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ leczonych na terenie województwa mazowieckiego w I półroczu 2005 r. w podziale na rodzaje świadczeniodawców.

6 LECZNICTWO SZPITALNE -liczba pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ leczonych na terenie województwa mazowieckiego w I półroczu 2005 r. w podziale na oddziały wojewódzkie NFZ /wg przynależności pacjenta/ oraz na rodzaje świadczeniodawców.

7 LECZENIE SZPITALNE - udział pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ w ogólnej liczbie pacjentów MOW NFZ, którym realizowano świadczenia w I półroczu 2005.

8 LECZENIE SZPITALNE - wartość świadczeń zrealizowanych dla pacjentów spoza Mazowieckiego OW NFZ w ogólnej wartości świadczeń w I półroczu 2005.

9 LECZNICTWO SZPITALNE - średni koszt pacjenta leczonego na terenie Mazowieckiego OW NFZ w I półroczu 2005 wg przynależności pacjenta do właściwego OW NFZ.

10 LECZNICTWO SZPITALNE -średni koszt pacjenta leczonego na terenie Mazowieckiego OW NFZ w I półroczu 2005 w podziale na pacjentów ubezpieczonych w MOW NFZ i pozostałych OW NFZ.


Pobierz ppt "Analiza migracji pacjentów na Mazowsze oraz związane z tym koszty finansowe ponoszone przez MOW NFZ i placówki medyczne. MAZOWIECKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google