Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali się."— Zapis prezentacji:

1 Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali się dla naszych braci światłem i drogowskazem w drodze do Niego

2 Podnieś oczy rozejrzyj się dookoła ...
W jaki sposób mógłbyś odnaleźć ideał człowieczeństwa we współczesnym świecie? «Jawcie się jako źródła światła w świecie!» (Fil 2,15) Nie widzisz jacy ludzie są pełni lęku, uzależnieni, nie wiedzą ani skąd przychodzą, ani dokąd idą? Pan wybrał właśnie ciebie, jako członka Kościoła, nowego Jeruzalem, wysławianego przez wszystkich wierzących : jako «nasza matka» (Gal 4,26) ... rozbłyśniesz, zabije z radości Twoje serce i stanie się wielkie, kiedy pochłonięty Miłością Boga, będziesz potrafił wskazać drogę do Chrystusa tym, którzy cię o nią zapytają, jak Królowie wędrujący do Betlejem. Iluż ludzi błądzi w ciemnościach, w poszukiwaniu światła- sensu swojego życia? ... «Stań się czujny i umocnij resztę, aby nie umarła!» (Ap 3,2) Czy Ty, Który masz to śwatło w dłoniach, pozwolisz zagasić je albo nim wzgardzić?

3 Tak - niech się stanie, Amen! Przyjdź JEZU, nasz Panie!
Spraw, abyśmy zjednoczeni w miłości, mówiąc „tak” w godzinie krzyża, Jednym, potężnym głosem wyśpiewali na wieki w sanktuarium nieba: Amen! Alleluja!!! Do Ciebie wołamy, Ojcze, z całego serca, zjednoczeni w miłości z Twoim Synem i błogosławioną Dziewicą Maryją. Do Ciebie wołamy z całym Kościołem w imieniu całej ludzkości


Pobierz ppt "Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google