Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali."— Zapis prezentacji:

1

2 Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali się dla naszych braci światłem i drogowskazem w drodze do Niego

3 «Stań się czujny i umocnij resztę, aby nie umarła!» (Ap 3,2) W jaki sposób mógłbyś odnaleźć ideał człowieczeństwa we współczesnym świecie? Nie widzisz jacy ludzie są pełni lęku, uzależnieni, nie wiedzą ani skąd przychodzą, ani dokąd idą? nie wiedzą ani skąd przychodzą, ani dokąd idą? Pan wybrał właśnie ciebie, jako członka Kościoła, nowego Jeruzalem, wysławianego przez wszystkich wierzących : jako «nasza matka» (Gal 4,26) Iluż ludzi błądzi w ciemnościach, w poszukiwaniu światła- sensu swojego życia?... Czy Ty, Który masz to śwatło w dłoniach, pozwolisz zagasić je albo nim wzgardzić? pozwolisz zagasić je albo nim wzgardzić? Podnieś oczy rozejrzyj się dookoła... Podnieś oczy rozejrzyj się dookoła...... rozbłyśniesz, zabije z radości Twoje serce i stanie się wielkie, kiedy pochłonięty Miłością Boga, będziesz potrafił wskazać drogę do Chrystusa tym, którzy cię o nią zapytają, jak Królowie wędrujący do Betlejem. «Jawcie się jako źródła światła w świecie!» (Fil 2,15)

4 Tak - niech się stanie, Amen! Do Ciebie wołamy, Ojcze, z całego serca, zjednoczeni w miłości z Twoim Synem i błogosławioną Dziewicą Maryją. Do Ciebie wołamy z całym Kościołem w imieniu całej ludzkości Spraw, abyśmy zjednoczeni w miłości, mówiąc tak w godzinie krzyża, Jednym, potężnym głosem wyśpiewali na wieki w sanktuarium nieba: Amen! Alleluja!!! Przyjdź JEZU, nasz Panie!


Pobierz ppt "Objawienie Pańskie Oto dzisiaj jest Objawienie Pańskie, sam Jezus chce ukazać się nam po to, abyśmy oświeceni przez Niego i pełni Jego Miłości, stali."

Podobne prezentacje


Reklamy Google