Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie oraz nauczyciele przyrodnicy naszej szkoły od kilkunastu lat współpracują z Piotrkowskim Oddziałem PTTK. W ramach tej współpracy biorą aktywny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie oraz nauczyciele przyrodnicy naszej szkoły od kilkunastu lat współpracują z Piotrkowskim Oddziałem PTTK. W ramach tej współpracy biorą aktywny."— Zapis prezentacji:

1

2 Uczniowie oraz nauczyciele przyrodnicy naszej szkoły od kilkunastu lat współpracują z Piotrkowskim Oddziałem PTTK. W ramach tej współpracy biorą aktywny udział w wielu w rajdach pieszych.

3 Sprzątanie Świata: Celem rajdu jest sprzątanie okolicznych lasów. W okolicy Piotrkowa Trybunalskiego sprzątane są: Las Wolborski, Las Rakowski i Las Wierzejski.

4 Udział w akcjach: Sprzątanie Świata Rajd Prażonego Ziemniaka Rajdy Parasolowe Rajd Puchowego Śniegu Tren Rajd Gorącego Czaju Łyk Rajd Topienie Marzanny

5 Rajd Prażonego Ziemniaka: Nadrzędnym celem rajdu jest uczestnictwo w wędrówkach pieszych jak również upowszechnianie wśród uczniów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jest ono warunkiem zdrowego stylu życia.

6 Rajdy Parasolowe: Celem rajdu jest oprócz propagowania zdrowego stylu życia poprzez aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest również udział w konkursie na ekologiczny parasol. Zadaniem drużyn biorących udział w rajdzie jest wykonanie ekologicznych parasoli.

7 Rajd Puchowego Śniegu Tren: Celem tego rajdu jest dokarmianie zwierzyny leśnej podczas zimy. Uczestniczy rajdu zabierają ze sobą marchewki, ziemniaki, liście kapusty, ziarno i suchy chleb. Swoje dary dostarczają do paśników w lesie oraz rozkładają we wskazanych przez leśników miejscach.

8 Rajdy Gorącego Czaju Łyk: Celem tych rajdów jest poznawanie najpiękniejszych zakątków naszego miasta oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

9 Rajd Topienie Marzanny: Celem rajdu jest zachowanie tradycji pożegnania zimy poprzez topienie Marzanny. Jest to również obserwacja budzącej się do życia przyrody i udział w konkursie na najciekawszą ekologiczną Marzannę.


Pobierz ppt "Uczniowie oraz nauczyciele przyrodnicy naszej szkoły od kilkunastu lat współpracują z Piotrkowskim Oddziałem PTTK. W ramach tej współpracy biorą aktywny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google