Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczenie się i uświadomienie pojęcia Kultura Fiziologiczna - jako najnowszego czynnika życia Człowieka Rozumnego - powinieneś zacząć od poznania fundamentalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczenie się i uświadomienie pojęcia Kultura Fiziologiczna - jako najnowszego czynnika życia Człowieka Rozumnego - powinieneś zacząć od poznania fundamentalnych."— Zapis prezentacji:

1 Uczenie się i uświadomienie pojęcia Kultura Fiziologiczna - jako najnowszego czynnika życia Człowieka Rozumnego - powinieneś zacząć od poznania fundamentalnych Praw Wszechświata. Właśnie na ich zasadach był pszez Stwórce tworzony projekt Organizmu Człowieka. Jest ich całkiem niewiele: Prawo Osi, Prawo Konieczności, Prawo Odpowiedniości, Prawo Analogii Form Rozwoju, oraz Prawo Trzyelementowej Budowy.

2 Te prawa są bardzo proste!!! Jako pomoc dydaktyczną weź do ręki jakikolwiek ołówek, trzymając go pośrodku… Właśnie w ten sposób włączasz poznanie działania Prawa Osi oraz Prawa Trzyelementowej Budowy Wszechświata. Następnie dotknij koniuszka ołówka i zwrócisz Uwagę, że przy tym drugi koniuszek ołówka MOMENTALNIE zacznie się poruszać! I to jest odkryciem!!! i to jest podstawą technologii ciąglej renowacji Stanu Zdrowia!!! Działanie Prawa Osi – TO NIEROZERWALNE WSPÓŁŻYCIE TRZECH! To znaczy przymusowe połączenie dwóch Przeciwności poprzez związek między nimi (Trzeci Element). Jeden bez drugiego istnieć nie może - całkowite współdziałanie.

3 Nauka sensfizjologika zawsze zapytuje: Po Co?... А Człowiek Świadomy zawsze szuka na wszystkie, i do tego skomplikowane, pytania NAJPROSTSZEJ ODPOWIEDZI! І Pierwszym prawem Przyrody, od razu nasuwającym rozwiązanie wszytkich problemów, a także dającym możliwość natychmiastowego wyleczenia, w tym wypadku bólu w krzyżu, - jest PRAWO OSI. Weźmy jako przykład działania na Organizm Człowieka Rozumnego tego prawa następujący wypadek: Człowieka rozbolał krzyż.

4 Ból, który wyniknął w krzyżu, mówi Ci: Że w taki sposób ja - część Organizmu - reaguje na działania swojej PRZECIWNOŚCI, ponieważ działanie Prawa Osi po prostu zmusza do natychmiastowego reagowania na innym koniuszku ołówka. Ból w krzyżu ilustruje Człowiekowi Świadomemu to, że problem już przedtem miał kolega krzyża na przeciwległym końcu diagonali w Organizmie. Nasuwa się interesujące pytanie: «Kim więc jest ów poszkodowany?!» Jeśli już się przyzwyczajasz do uświadomienia Organizmu Człowieka Rozumnego jak do układu pionowego i mobilnego, to rozumiesz, że taka część Twojego Organizmu jak krzyż, powinna sobą zrównoważyć KOGOŚ, aby zapewnić właśnie Twoju pionowość! Idea Organizmu jest prosta – żebyś przypadkiem nie upadł!

5 І myśl samego krzyża również jest prosta – żebyś Ty nie upadł! А dlatego przyjrzyj się uważnie rysunkowi! Kto znajduje się na Przeciwległym od krzyża końcu diagonali? To klatka piersiowa… której właśnie Ty odebrałeś swobodę działań i samorealizacji... TO NERUCHLIWA KLATKA PIERSIOWA, KTÓREJ WŁAŚNIE TY ODEBRAŁEŚ SWOBODĘ RUCHÓW PSZYMUSZA BOLECZ KRZYŻ Tak dziala Prawo Osi

6 Przecież i klatka piersiowa, i krzyż są połączone przez Organizm jako środkowy element Osi. W celu stworzenia i zapewnienia pionowości zrównoważają one same siebie. A do tego, wymieniają się informacją z kolegami na przeciwległym końcu Osi – aby przez własne współdziałanie zapewnić równowagę. Równowagę tyłu i przodu, równowagę dołu i wierzchu, równowagę prawego i lewego… I, koniecznie, równowagę idealną!

7 I teraz Tobie, jak Człowiekowi Świadomemu, znającemu działanie takiego fundamentalnego prawa Wszechświata jak Prawo Osi, wyleczyć krzyż jest nadzwyczaj prosto. LECZENIE CHOROB ZGODNIE Z PRAWEM OSI Musisz przestać ograniczać swobodę klatki piersiowej! A żeby się wyleczyć musisz... POWĄCHAĆ POWIETRZE! Na różne strony. I uwolnić klatkę piersiową łagodnym i lekkim ruchem, ale dosłuchując się do potrzeb samej klatki piersiowej, i wtedy ból w krzyżu zniknie!...

8 Przestań się nad krzyżem znęcać za pomocą różnych zabiegów! MUSISZ POWĄCHAĆ POWIETRZE RAZ JESZCZE, I JESZCZE WIELE RAZY, A NIE ZNĘCAĆ SIĘ NAD KRZYŻEM! Właśnie wtedy ucisk i ból muszą zniknąć dzięki swobodzie klatki piersiowej JAKO KOLEGI KRZYŻA NA OSI ŻYCIA Doradzam wąchanie powietrza, jest takie smaczne, i leczy zapalenie korzonków ! (Specjalista od wąchania Twój piesek…)

9 Czy niezbędne są leki, zabiegi manualne, nawet operacje na przepuklinę kręgosłupa Człowiekowi Świadomemu? Człowiekowi który poznał Fundamentalne Prawo, na podstawie którego był projektowany i budowany Organizm Twojego poprzednika – Człowieka Rozumnego? Pszeczież Prawo Osi, podobnie jak i wszystkie Prawa Wszechświata, jest uniwersalne! NA PRZYKŁAD, ZABOLAŁO KOLANO. Człowiek Świadomy nie biegnie (jak to zrobi Człowiek Rozumny) od razu po leki, do pszychodni, do lekarza… Człowiek Świadomy natychmiast analizuje: «Dlaczego?» PO CO to potszebne kolanu?! I sam sobie odpowiada na to pytanie: Chyba już zbyt długo się znęcam nad jego kolegą na Osi Współżycia – lokciem!

10 Tu – ból kolano łokieć Tam – przyczyna Tu – ból Musisz teraz, żeby wyleczycz kolano, puścić lokieć na wolność! Działając tak samo, jak podczas uwolnienia klatki piersiowej żeby wyleczycz krzyż… Zrób ruch łokciem, dosłuchując się do potrzeb samego lokcia, I wtedy kolano – GDY ZOBACZY PRZEJAW TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI, od razu przestaje Cię niepokoić. Przecież kolano miało zadanie od Organizmu – udzielić Ci informacji! Udzielić informacji właśnie przez ból – przecież nie zna innego języka! I za pomocą TAKIEGO ZNAKU zawiadomić Cię o konieczności. Konieczności nie choroby, a konieczności dania lokciowi swobody samorealizacji podczas jego powaznej roboty - ochrony Twojej pionowości i mobilności! Tam – przyczyna

11 Masz nadciśnienie? Nie musisz ciągle, przez całe życie, jak doradzają lekarze, mierzyć ciśnienia i połykać pigułek. Najpierw zapytaj sam Siebie: «Komu w Swoim Organizmie dokuczyłeś nieumiejętnym kierownictwem! Komu nie dajesz żadnej swobody pracy? PEWNIE NOGOM

12 Jeśli masz, na przykład, wrzód żołądka, jeśli masz problemy z tarczycą, lub masz problemy z trzustką, jeśli chorujesz na mastopatię, jeśli masz astmę oskrzelową, jeśli masz… i tak dalej, i tym podobne, to wszystkie chore (i jakieś części Organizmu, i organy, i układy) – są winne bez winy! One nie chorują, a tylko tak (w zwykły sposób) reagują na Twoje przyzwyczajenia i działania naruszające fundamentalne Prawo Wszechświata – Prawo Osi. Prawo Osi – to niby działanie dwóch Przeciwności (jeden koniec ołówka kiedy natiskasz się podnosi, inny się opuszcza) Ale to nie całkiem tak. Reakcja (choroba) organu lub układu Organizmu – to PRZYMUSOWE DZIAŁANIE SPOWODOWANE BEZCZYNNOŚCIĄ. ONE NIE CHORUJĄ, A TYLKO REAGUJĄ, I W TEN SPOSÓB RATUJĄ SWOICH KOLEGÓW NA OSI ŻYCIA (mówi Stwórca)

13 Musimy zrozumieć tę tezę nauki sensfizjologiki, aby osiągnąć Stan Ciągłego Zdrowia! Życie, jak wiadomo, jest ruchem. Obie Przeciwności oraz ich łącznik (Twój Organizm) ciągle się poruszają, zawsze i wszędzie będąc razem! Pary, znajdując się na Osi, idą przez życie tylko jedną ścieżką i tylko w jednym kierunku – inaczej po prostu być nie może! Zgódź się, że przecież i krzyż, i klatka persiowa idą razem z Tobą! Ty jesteś Elementem Środkowym pomiędzy nimi, tworząc moduł wahadłowy dwóch, pszez Ciebie jako trzeciego, w kierunku do Twojego Celu. Ustalenie wahań

14 W taki sposób ciągle się tworzą parzyste moduły wahadłowe, takie jak noga z nogą lub ręka z nogą… Więc kiedy stawiasz krok, to zarówno klatka piersiowa, jak i krzyż, jak i nos i kość ogonowa, również inne pary Przeciwności, wypełniają swoją Misję i Zadanie – przemieszczają się RAZEM Z TOBĄ i przemieszczają Twoją myśl i zamiar w Przestrzeni, CHRONIĄC CIĘ PRZED UPADKIEM.. Dlatego więc, jeśli gdzieś i coś boli – to boli z tego powodu, że Ktoś, a mianowicie Ty, lub Coś, a to również Ty, zatrzymałeś jednego z nich nie dając mu przemieszczać się razem z innymi! Prawo Osi – to prawo o potężnej NATYCHMIASTOWEJ mocy i działaniu! Dotknij jednego koniuszka ołówka – i w ułamku sekundy zacznie się poruszać drugi! Zatrzymaj koniuszka ołówka – i w ułamku sekundy zatrzyma się drugi!

15 POWTARZAM: ZATRZYMAJ JEDNEGO – I W UŁAMKU SEKUNDY ZATRZYMA SIĘ DRUGI. A więc, co robi najpierw Człowiek Świadomy, odnalazłszy w swoim własnym Organizmie jakąkolwiek chorobę? Nie biegnie on, jak to robi Czlowiek Rozumny, szukać lekarza lub leków. Człowiek Świadomy po prostu nie dopuści do tego, aby wszedł w niego strach – i przed bólem, i przed chorobą! Człowiek Świadomy w miejsce strachu przed bólami i chorobami dopuszcza do swojej świadomości – dla zrobienia porządku – wlasną znajomość Prawa Osi, jako uniwersalnej metody natychmiastowego wyleczenia. Metody, danej czlowiekowi samym Wszechświatem!

16 Zasady drugiego według ważności fundamentalnego Prawa Wszechświata – Prawa Konieczności – są jeszcze prostsze! Zgodzisz się chyba z twierdzeniem, że, kiedy jest Ci niezbędny chleb – to idziesz i go kupujesz? A jak nie masz gdzie kupić, to próbujesz piec sam? А jeśli nie masz gdzie piec, lub nie masz za co kupić mąki, to idziesz i chleb pożyczasz... A jeśli nie masz żadnej z tych możliwości … Tylko jeśli odczuwasz strach przed śmiercią głodową, to gromadzisz zapasy chleba w postaci sucharów... Organizm Człowieka Rozumnego nigdy i nic nie robi bez KONIECZNOŚCI! I nigdy nie robi NIC ZBĘDNEGO DLA SIEBIE! W Organizmie Człowieka Rozumnego każda jego cząsteczka działa w razie konieczności tylko dla pomocy kolegom pary Przeciwności. Brwi, na przykład, pomagają oczom i chronią je przed wodą... jeśli odczuwasz gdzieś swierzbienie – to któryś z organów, lub któryś z układów prosi pomocy ręki... i tak dalej!

17 A propos. Jeśli odczujesz w którymś miejscu świerzbienie, to, jak byś nie chciał podrapać skóry paznokciami – zlituj się nad nią! Natomiast – mając już Kulturę Fizjologiczną – bardzo czule i bardzo łagodnie pogłaskaj to miejsce. W ten sposób odbędzie się aktywacją anten doboru i odbioru Informacji (antenami jest wszystke włosy, a najważniejsze anteny - włosy puchowy na skórze) I podobnej pomocy informacyjnej wystarczy, aby świerzbienie ustało. Powtarzam: I tego wystarczy, aby świerzbienie ustało! Obraz procesu renowacji w tym wypadku jest bardzo prosty – twoje bardzo łagodne głaskanie zamknęło otwór w skafandrze. Włosy Człowieka Rozumnego – to anteny służące do odbioru sygnałów ze Wszechświata.

18 Właśnie przeciąg z informacji» niepokoi jeden z Twoich organów, i on – za pomocą świerzbienia - poprosił Cię zamknąć ręką lufcik! A jeśli Ty, uświadamiając proces renowacji, nauczysz się zamykania otworu w skafandrze tylną powierzchnią konkretnego paznokcia – to będzie to już konstatacją OBECNOŚCI CAŁKOWITEJ ŚWIADOMOŚCI. IDEAŁ ŚWIADOMOŚCI

19 Kontynujmy teorię Prawa Konieczności. Jeśli Twój Organizm powziął taką decyzję i wpuścił do środka Mikroba albo Wirusa, lub nawet zezwolił na zamieszkanie w nim jakichś pasożytów. To czyni tak właśnie z KONIECZNOŚCI – ABY URATOWAĆ TWOJE ŻYCIE. Jego celem (Twojego Organizmu) jest zapewnienie stanu Funkcjonalnego Zdrowia – Abyś mógł Ty osiągnąć Cel! Widocznie, na przykład, dzięki Twoim przyzwyczajeniom zgromadził tyle wszystkiego w przewodzie jelitowym, że jelito nie może się tego pozbyć za pomocą własnej perystaltyki, i Twój Organizm w tym wypadku prosi o pomoc pasożyta jelitowego, działanie którego pomoże mu w polepszeniu perystaltyki… Opryszczka na pewnym odcinku skóry – ratuje albo staw lub organ wewnętrzny, związane z tym odcinkiem skóry, przed zbytnią stymulacją… Grypa, podnosząc temperaturę ciała, rozgrzewa schłodzone procesy… i tp.

20 Tak więc, z tego szczególnie ważnego fundamentalnego Prawa Wszechświata – Prawa Konieczności – wypływa uzasadnione twierdzenie nauki sensfizjologiki: Jakakolwiek choroba Człowieka Rozumnego zawsze jest inicjowana przez sam Organizm w celu zapewnienia przedłużenia życia owego Człowieka! Jeśli przyjąłeś do świadomości taki, na pierwszy rzut oka, niezwykły model widzenia choroby przez naukę sensfizjologikę – to czy nie zadałeś sobie prostego, logicznego i bezpośredniego pytania: Co ma robić człowiek, gdy gość – to znaczy choroba – bądź to wirus, mikrob, kamień lub podwyższone ciśnienie – pozostaje na dłużej?

21 Odpowied bżmi taka: W tym wypadku Człowiekowi Rozumnemu śpieszą z serdeczną pomocą następujące fundamentalne Prawa Wszechświata: Prawo Odpowiedniości I Prawo Analogii Form Rozwoju Istota tych Praw i ich działania fiziologicznego w leczeniu i profilaktyce chorób jest tak samo prosta: Jeśli będziemy odbierać chorobę jako pomocnika, a nie wroga, a jej przyczyny jako konieczne dla zachowania Twojego zdrowia, wtedy poznamy zasady pozbycia się problemów ze zdrowiem na podstawie CZYNNIKA PODOBIEŃSTWA. Na przykład: Ziemia jest kulista, Słońce jest kuliste, i piłka też jest kulista.

22 Wydają się niby one różne, lecz wraz z tym jednakowe – przecież ich podobieństwo zewnętrzne jest Faktem! KSZTAŁT I ISTOTA KSZTAŁTU – na tym polega działanie Prawa Odpowiedniości i Prawa Analogii Form Rozwoju. Prawa te istnieją po to, aby łatwiej było POZNAĆ PODSTAWOWE! A mianowicie to, co daje im wszystkim możliwości aktywności życiowej: Słońce powinno mieć kulisty kształt, aby, obracając się, równomiernie rozdzielać światło, Ziemia też powinna być kulista, aby asteroidy nie stykały się z nią, a przelatywały obok, i piłka powinna być kulista – jeśli nie będzie miała żadnych kątów, to nie będzie o nic zawadzała, lecz będzie lepiej się kręciła… Prawo Odpowiedniości i Prawo Analogii istnieją także po to, ABY ŁATWIEJ BYŁO POZNAĆ KAŻDE ICHNIE MOŻLIWOŚCI. ichniego oddziaływania na życie Człowieka Rozumnego, oraz oddziaływania życia Człowieka Rozumnego na nich.

23 Jeśli idę ulicą, a obok, na przykład, biegnie piesek, to chcąc nie chcąc pilnuję spodni, nie bacząc na to, że merda on ogonem – PRZECIEŻ WIEM, zgodnie z Prawem Analogii, czego mogę po nim oczekiwać!

24 Nauka sensfizjologika dowodzi: Że najważniejszym czynnikiem Twojej aktywności życiowej w otaczającym świecie jest POZNAWANIE MOŻLIWOSCI Ale te prawa są nie tylko prawami poznawania Działań i Możliwości – są też prawami pomocy w wyborze i pomocy w działaniu. Jak to zrozumiecz. Odbywa się tak dzięki CZYNNIKOWI INICJACJI KONTAKTU. Na przykład, gdzieś w Australii Polak poznaje Polaka wśród innych ludzi, słysząc język polski – w tym wypadku czynnikiem inicjacji kontaktu jest język polski. W innym wypadku takim czynnikiem inicjacji kontaktu może być podobieństwo wizualne (biały poznaje białego w Nigerii), lub poznawanie według jeszcze jakichś innych kryteriów... Podobieństwo, jakiekolwiek, daruje Ci odczucie znanego. Co z kolei jest gwarancją bezpieczeństwa – przecież po tej Istocie możesz oczekiwać prognozowanych oraz ANALOGICZNYCH Twoim działań, to znaczy możesz oczekiwać podobieństwo swojego myślenia.

25 Spotkałeś rodaka i myślisz sobie: Przynajmniej zrozumie język i wskaże drogę w nieznanym. Pomoc! W Organizmie Człowieka Rozumnego wszystko jest urządzone w taki samy sposób, aby pomoc podobnych, zarówno kształtem, jak i istotą kształtu, nadchodziła zawsze na czas, zgodnie z potrzebą i natychmiast! Ciekawe, że punkty pogotowia ratunkowego są rozmieszczone w Organizmie Czlowieka Rozumnego według bardzo ścisłego systemu – podobnie jak szkoły, szpitale, czy placówki pocztowe na przestrzeni państwa. A żeby ludzie nie błądzili w poszukiwaniach i żeby ZWRÓCILI UWAGĘ poczta ma swój znak i tablicę, szkoła swój, stacja obsługi technicznej swój… W Organizmie Człowieka Rozumnego znaki i tablice – to są właśnie Systemy Odpowiedniości ( Prawo Odpowiedniości ) oraz Formy Budowy i Rozwoju ( Prawo Analogii Form Rozwoju ). Dla przykładu przeanalizujmy zgodnie z Prawem Odpowiedniości oraz Prawem Analogii Form Rozwoju budowę i funkcję oka i piersi. Co widzimy? Oko jest nadzwyczajnie podobne do gruczołu mlecznego...

26 NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI, ŻE SĄ ONE ZE SOBĄ ZNAJOME ZA POMOCĄ SWOICH CZYNNOŚCI I FUNKCJI! Więc czy powinna teraz Kobieta Świadoma obawiać się mastopatii? Lub czy powinna teraz Kobieta Świadoma obawiać się jeszcze gorszego schorzenia gruczołu mlecznego?! NIE!!! Podobne leczy się Podobnym – stwierdzali starożytni lekarze. Pomyślmy więc logicznie. Istnieją fundamentalne Prawa Wszechświata. Ich działanie potwierdza i budowa wszystkiego istniejącego we Wszechświecie, i potwierdzają również wyniki mojej wieloletniej praktyki terapeutycznej, oraz diagnostycznej, oraz regabilitacyjnej I profilaktycznej. Ich działanie potwierdza również sama LOGIKA SENSU, włożonа przez te prawa w budowę i funkcje Organizmu Człowieka Rozumnego. I to jest podstawa naszego poznania Kultury Fizjologicznej. I to jest podstawą technologii Stanu Ciągłego Zdrowia. I jeśli oczy kobiety i jej gruczoły mleczne, zgodnie z tymi Prawami, są analogami według kształtu, to po prostu muszą reagować analogicznie nawzajem, zgodnie z systemem swojej aktywności życiowej, tak samo jak Słońce z Ziemią i Piłką muszą się kręcić i tp.

27 Dlatego, wiedząc o prawie LOGIKI sygnału informacyjnego ( Prawa Odpowiedniości I Prawa Analogiji Form Rozwoju ) zadajmy sobie pytanie: Czy będzie cygański ruch piersiami tym samym aktywizować oko? Odpowiedź jest jasna – BĘDZIE! A czy będzie łagodne i życzliwe spojrzenie kobiety na męża, dzieci i na świat uprzedzać i leczyć nowotwór i mastopatię? Odpowiedź jest nie mniej jasna – BĘDZIE! Jak i wizualizacja sutka matki będzie działać na źrenicę oka dziecka... Działania oczu wywołują reakcję gruczołów mlecznych, działania gruczołów mlecznych wywołują reakcję oczu... powiadomila Pani Logika! Dla przykładu przyjrzyj się bardzo uważnie znanemu w neurologii schematowi krzyżowania nerwów wzrokowych w mózgu:

28 A teraz – zgodnie z logiką rozpatrzywanych Praw (Prawa Odpowiedniości i Prawa Analogiji Form Rozwoju) – sformujemy taki schemat na podstawie Prawa Analogii Form Rozwoju, ale będziemy uważać, że informacyjny sygnał – to znaczy wspólwibracyjny z okiem – wychodzi z analoga źrenicy – sutka, NIBY SUTEK PATRZY! W tym wypadku między lewym sutkiem a prawą lopatką powinien istnieć taki sam mechanizm połączenia informacyjnego i oddziaływania funkcjonalnego, jak między lewym okiem a prawym potylicznym płatem mózgowym!

29 Wniosek dla Człowieka Świadomego (diagnostyczny, terapeutyczny, rehabilitacyjny, i, co najważniejsze, profilaktyczny) brzmi pocieszająco: I problem nowotworu piersi, i problem wzroku, i problem pionowości, i tp. są tylko problemami blokowania miejsca skrzyżowania połączenia między dwiema Przeciwnościami – lopatkami i sutkami! Czyżby przypadkowo właśnie te narody, które chronią swoją kulturę, mają podarunek od Stwórcy: To taniec, stworzony przez naród na podstawie tych Praw (Prawa Odpowiedniości I Prawa Analogji Form Rozwoju) Jest to, na przykład, taniec u żydów lub taniec huculski lub taniec cyganski… podczas wykonania których tworzy się wibracja na odcinku sutków i lopatek! Tak staje się zrozumiałe, co powoduje wrżbiarskie, to znaczy nie skupione a oceniające, spojrzenie cyganki… to kerunek lopatek a sutek jej piersi które ona cwicze kiedy tanczy.

30 Kiedyś moja mama pouczała mnie: Synku, jak chcesz kichnąć, a nie możesz – popatrz na słońce. Już od lat patrzę na słońce, a gdy słońca nie ma – patrzę na jakiekolwiek światło... i smacznie kicham! Tak-Tak – kicham właśnie tym skrzyżowaniem między lopatkami a sutkami! (nazwałem ten efekt – kichanie timusem) Timus – gruczoł grasicy I teraz – po wielu latach własnej praktyki, oraz praktyki z pacjentami, jestem pewien, że właśnie to pomogło mi, mając znaczącą wrodzoną wadę wzroku, uchronić go przed pogorszeniem, a serce od problem.

31 Gdybym miał (przed wynalezieniem przeze mnie nauki sensfizjologiki) Świadomość i wiedział o tych fundamentalnych Prawach Wszechświata i o mechanizmie chytrości fizjologicznych Organizmu, już dawno temu przez niego wynalezionych, w tym wypadku dla renowacji wzroku i serca, to takie sympatyczne chytrości Organizmu jak sloneczne kichania stały by się elementem technologicznym mojej Kultury Fizjologicznej! Wtedy – przypadkowo kichając – ale już wiedząc, PO CO WŁAŚNIE TO I WŁAŚNIE TAK SIĘ DZIEJE, jeszcze bym się zabawił z Organizmem w pewną sympatyczną grę! Powywracał przy tym oczami, zrobił ruchy brzwiami… To znaczy, świadomie aktywował mięśnie okoruchowe i ułożył bardziej wygodnie klatkę persiową i lopatki… nawet nie kichając, a tylko ziewając…

32 CZŁOWIEK ŚWIADOMY POWINIEN POSZUKIWAĆ TAKICH SYMPATYCZNYCH PODOBIEŃSTW! Według kształtu budowy na powierzchni Swojego Organizmu i wśród znanych ze szkoły rysunków anatomicznych, a także poszukiwać podobieństw według fiziologicznych lub innych funkcji… Na przykład, według funkcji ochrony, lub innych wskaźników. To daje możliwość znalezienia ALGORYTMU współdziałania podobieństw. I daje możliwość skorzystania z tego algorytmu jako z nawyków Kultury Fizjologicznej, ( z technologii organizacji własnego ciągłego zdrowia oraz renowacji Organizmu). Skorzystania z tego algorytmu, jak z systemu ochrony Siebie w ciągle zmiennym środowisku otaczającym, to bardzo łatwo jest zatrzymać rozwój jakiejkolwiek choroby! Bez różnych czynników zewnętrznych: gimnastyki, diet, masaży, lieków, itp., Jedyne, o czym musimy pamiętać: Kultura Fizjologiczna – to zadziwiający i cudowny system ochrony własnego stanu zdrowia JAK PIONOWOŚCI MOBILNEJ

33 Następnie w tej ilustrowanej książce zaproponuję Ci niektóre z lekcji poznania technologii Organizacji Stanu Ciągłego Zdrowia. Będą to lekcje ODCZUCIA fundamentalnych Praw Wszechświata. Powinien wiediecz: Reguły i zasady nawyków Kultury Fizjologicznej opierają się tylko na fundamencie Praw Wszechświata, będąc PROJEKTEM I PROGRAMEM funkcji i fiziologii Organizmu Człowieka Świadomego. Więc musisz zapamiętać następującą rzecz: Jeśli analizujemy któryś z nawyków Kultury Fiziologicznej, i, na przykład, proponuję Ci, abyś w celu renowacji zdrowia trzymał filiżankę za pomocą kciuka i palca wskazującego, to oznacza to, że takie działanie Organizmu jak Akt Technologii jest stworzone na podstawie znanego już Tobie Prawa Odpowiedniości. Kiść jest odzwierciedleniem całego Organizmu

34 A jeśli moja lekcja proponuje oddzielnie męski i oddzielnie żeński nawyki Kultury Fizjologicznej – będzie to w tym wypadku technologią renowacji Organizmu na podstawie CZUCIA działania Prawa Konieczności (przecież jesteś osobą albo jednej, albo drugiej płci) … i td To znaczy, że zgodnie z CZUCIEM Prawa Odpowiedniości trzymasz filiżankę za pomocą mięśni głowy (to kciuk – patsz na schematie), oraz mięśni rąk (to palec wskazujący). Właśnie takie widzenie i rozumienie technologii renowacji Organizmu Czlowieka Świadomego rozwinie aktywność i siłę życiową zarówno i Twojej głowy, jak i Twojej ręki (uważnie przeanalizuj rysunek). Jeśli proponuję w lekcji potrenować następujący nawyk Kultury Fizjologicznej – wziąć filiżankę najpierw do jednej, a potem do drugiej ręki, to podobny PROCES TECHNOLOGICZNY wykorzystywany jest do odnowienia CZUCIA Prawa Osi (to znaczy idziesz do remontu pionowości ).

35 Zarówno technologia ciągłej renowacji stanu zdrowia Organizmu Czlowieka Świadomego, jak nawyki i reguły Kultury Fizjologicznej nie są moją fantazją! A to dlatego, że oprócz działania fundamentalnych Praw Wszechświata, mamy doczynienia także z działaniem fizjologicznym praw nauk Fizyki i Chemii, działalnością fizjologiczną meridianów wibracyjnych i energetycznych, działalnością fizjologiczną obrzędów i rytuałów religijnych, kultury i strojów… Wszystkiego tu nie wyliczę, bo moja książka zamieni się w… Encyklopedię Kultury Fizjologicznej. I dlatego Ty, na podstawie otrzymanego algorytmu praw nauki sensfizjologiki, Sam analizuj, za pomocą Swojej Logiki (sensfizjologiki), i własne działania, i działania swojego Organizmu, i jego przyzwyczajenia, i swoi nawyki... Przecież i w Kulturze Fizjologicznej, i w technologii renowacji Stanu Ciągłego Zdrowia nie ma nic nieznanego! I czegoś nienaturalnego również nie ma! Przecież korzysta z nich dla Tworzenia Piękna i Doskonałości Sam Wszechświat! profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: +38 0508760217, poczta: sensfiziologika@gmail.comsensfiziologika@gmail.com www. sensfiziologika.com. ua


Pobierz ppt "Uczenie się i uświadomienie pojęcia Kultura Fiziologiczna - jako najnowszego czynnika życia Człowieka Rozumnego - powinieneś zacząć od poznania fundamentalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google