Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To śmieszne.. To śmieszne... …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To śmieszne.. To śmieszne... …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat."— Zapis prezentacji:

1 To śmieszne.. To śmieszne..

2 …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. ?

3 To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co jest napisane w gazetach, a poddajemy w wątpliwość to,co mówi Biblia.

4 To śmieszne, jak bardzo każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też czynić czegokolwiek, o czym mówi Biblia. że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też czynić czegokolwiek, o czym mówi Biblia.

5 To śmieszne, jak ktoś może powiedzieć: "wierzę w Boga" i nadal iść za szatanem, który, tak a propos, również "wierzy" w Boga. i nadal iść za szatanem, który, który, tak a propos, propos, również "wierzy" w Boga.

6 To śmieszne, że możesz wysłać tyle "dowcipów" przez e-mail, które rozprzestrzeniają się jak nieokiełznany ogień…

7 ale kiedy zaczynasz wysyłać e-maile dotyczące Boga… ale kiedy zaczynasz wysyłać e-maile dotyczące Boga… ludzie dwa razy zastanawiają się, czy podzielić się nimi. ludzie dwa razy zastanawiają się, czy podzielić się nimi. BÓG! ????

8 To śmieszne, jak wiadomości sprośne, bezwstydne, pikantne i wulgarne swobodnie przenoszą się w cyberprzestrzeni,

9 …lecz publiczna dyskusja o Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona. …lecz publiczna dyskusja o Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona. Mam dosyć tego gadania o Bogu! Jezus Posłuchajcie …

10 To śmieszne, jak ktoś może być zapalony do Chrystusa w niedzielę, To śmieszne, jak ktoś może być zapalony do Chrystusa w niedzielę, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem. a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem.

11 Śmiejesz się?

12 To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, w co wierzą lub co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz. ponieważ nie jesteś pewny, w co wierzą lub co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz. BÓG! ????

13 Przekaż to dalej, jeżeli uważasz, że warto.

14 Jeśli nie, to wyrzuć... Nikt się o tym nie dowie.

15 Lecz jeśli to wyrzucisz, nie stój z boku i nie narzekaj na fatalny stan tego świata!.


Pobierz ppt "To śmieszne.. To śmieszne... …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, …jak śmiesznym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google