Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zobacz jak wyczyścimy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zobacz jak wyczyścimy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę."— Zapis prezentacji:

1 Zobacz jak wyczyścimy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę.
Pranie ekstrakcyjne Zobacz jak wyczyścimy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę.

2 Przygotowanie Rozpoznanie materiału dywanu, wykładziny
PreSpray – próba na mało widocznym kawałku Oczyszczenie dywanu z większych zabrudzeń Dokładne odkurzanie całej powierzchni Rozpoznanie „trudnych” plam Spryskanie plam środkiem RM769 Właściwe pranie dywanu

3 PreSpray PreSpray to najlepsza metoda do sprawdzania szkodliwości prania na delikatne włosy dywanu lub wykładziny. Niewielka ilość właściwego środka RM760 nanoszona jest za pomocą spryskiwacza, wcierana - a po kilku minutach usuwana.

4 Odkurzanie Zawsze przed przystąpieniem do prania, dokładnie oczyszczamy powierzchnię dywanu, wykładziny. W tym celu używamy profesjonalnego odkurzacza Kärcher NT 35/1 Eco. W ten sposób pozbywamy się wszystkich drobnych zanieczyszczeń ukrytych między włoskami.

5 Usuwanie „trudnych” plam
Istotnym elementem prania, jest rozpoznanie „trudnych” plam z soku, wina lub środków typu olej, klej. Istnieje metoda na ich wywabianie – nanosimy za pomocą spryskiwacza specjalny środek RM769 i pozostawiamy na dłuższy okres w celu dokładnego wywabienia.

6 Pranie dywanu Pranie metodą ekstrakcyjną polega na ciśnieniowym nanoszeniu mieszanki oraz podciśnieniowym wysysaniu brudu. Za pomocą specjalnej dyszy napryskiwany jest na dywan środek RM760

7 Pranie dywanu Po dokładnym wniknięciu środka w dywan, odkurzacz podciśnieniowo wyciąga cały brud przy okazji oczyszczając włos dywanu. W razie większych zabrudzeń, proces jest powtarzany. Dywan po czyszczeniu pozostaje lekko wilgotny (nie mokry). Czas schnięcia zależy od rodzaju materiału (do 12h)

8 Kontakt W razie jakichkolwiek pytań – prosimy pisać na adres: Zawsze jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: Nasze strona:


Pobierz ppt "Zobacz jak wyczyścimy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google