Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze Słowa i do Słowa też powraca. Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze Słowa i do Słowa też powraca. Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze Słowa i do Słowa też powraca. Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci.

7

8 Głębokim pokojem napełnia mnie myśl o chwili, w której Bóg wezwie mnie do siebie – z życia do życia.

9

10

11 Dla mnie bowiem żyć - to Chrystus, a umrzeć to zysk... Flp 1;21

12

13 Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć.

14

15

16

17 Śmierć nie przychodzi po życiu, ale życie wyłania się ze śmierci

18

19

20 Nie dopuśćcie do tego, aby miłość umarła /Jan Paweł II/

21

22

23

24 Przecież niecały umieram. To, co we mnie niezniszczalne, trwa Tryptyk rzymski

25 ...Człowiek przychodzi na świat, rośnie, dojrzewa, odkrywa swoje powołanie i rozwija swoją osobowość w ciągu lat swojej aktywności. Później zbliża się do momentu, kiedy musi opuścić ten świat. Im dłuższe jest jego życie, tym bardziej odczuwa swoją kruchość i stawia sobie pytanie, co jest poza granicami śmierci. Stąd wynika pytanie: Panie, gdzie mieszkasz, pomóż nam odnaleźć prawdziwy sens naszego życia... (Jan Paweł II, Paryż, 24 sierpnia,1997)

26 Jezus otworzył mu drzwi wiecznej radości.

27 O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś…

28 Wypełniła się wola Pana odszedł nasz Ojciec uciszcie myśli uciszcie kołaczące serca nie płaczcie On świety jest już w niebie modlitwa z ust niech wyfruwa na skrzydłach dzikich gęsi niech układa się w klucz na niebie litery W - WIARA litery M - MIŁOŚĆ litery V - Victoria On zwyciężył Danuta Niewiadomska

29

30

31 Nasz Ojciec Święty Opracowała: Krystyna D.

32 KONIECKONIEC Dziękuję za uwagę!

33

34 Pomoc Duchowa www.adonai.pl


Pobierz ppt "Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze Słowa i do Słowa też powraca. Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google