Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LATO Z RADIEM AUDYCJA PROGRAMU PIERWSZEGO POLSKIEGO RADIA Arkadiusz Rubin Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach, kl. I A.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LATO Z RADIEM AUDYCJA PROGRAMU PIERWSZEGO POLSKIEGO RADIA Arkadiusz Rubin Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach, kl. I A."— Zapis prezentacji:

1 LATO Z RADIEM AUDYCJA PROGRAMU PIERWSZEGO POLSKIEGO RADIA Arkadiusz Rubin Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach, kl. I A

2 FRAGMENT OTWIERAJ Ą CY AUDYCJ Ę - POLKA DZIADEK

3 PODSTAWOWE INFORMACJE GDZIE? POLSKIE RADIO JEDYNKA KIEDY? 1 LIPCA-31 SIERPNIA W GODZINACH 9:00- 13:00

4 TEMATYKA Z audycji możemy dowiedzieć się różnych ciekawych informacji na temat nauki, sportu, zdrowego trybu życia oraz różnych ciekawostek związanych z latem. Wiadomości lata z radiem podawane są w czterech językach: polskim, niemieckim, rosyjskim, angielskim. W programie występuje wiele gwiazd polskiej estrady np. Perfekt,Raz dwa trzy.

5 PŁYTY POD PATRONATEM POLSKIEGO RADIA –JEDYNKI- UKAZUJĄ SIĘ SKŁADANKI Z PRZEBOJAMI POD TYTUŁEM : LATO Z RADIEM

6 BIBLIOGRAFIA 1. http://www.adevent.pl 2. http://www.polskieradio.pl/127,Lato-z-Radiem 3. wikipedia.pl 4. www.latozradiem.pl

7 Dziękuję


Pobierz ppt "LATO Z RADIEM AUDYCJA PROGRAMU PIERWSZEGO POLSKIEGO RADIA Arkadiusz Rubin Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach, kl. I A."

Podobne prezentacje


Reklamy Google