Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik mechanik Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik mechanik Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy."— Zapis prezentacji:

1 technik mechanik Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy

2 Huta Miedzi "Legnica" Elsur Spółka z o.o. D.F.M. Zanam – Legmet Spółka z o.o. Klasa pierwsza Technikum Mechanicznego w ZSTiO powstaje pod patronatem tych firm na bazie wieloletnich doświadczeń i owocnej współpracy z lat ubiegłych. Patronat

3 Zakłady patronackie zapewniają uczniom Technikum Mechanicznego : praktyczna naukę zawodu w zakładach pracy (za te zajęcia przewidziane jest wynagrodzenie dla uczniów), praktyki zawodowe w firmach patronackich, dostęp do najnowszej technologii stosowanych w przemyśle metali nieżelaznych, poprzez kierunkowe wykształcenie możliwość zatrudnienia w zakładach patronackich, nagrody dla osiągających najlepsze wyniki w nauce, pomoc w zakupie podręczników, pomoc rzeczową.

4 Gdzie odbywają się zajęcia? w pracowniach szkolnych w warsztatach szkolnych w centrach kształcenia praktycznego u pracodawcy!!! A na koniec… EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

5 Co dalej? Po ukończeniu szkoły możesz: podjąć pracę na terenie UE dzięki certyfikatowi w języku angielskim LUB studiować na kierunkach pokrewnych. MYŚL WIĘC PRZYSZŁOŚCIOWO - KSZTAŁĆ SIĘ ZAWODOWO!


Pobierz ppt "Technik mechanik Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google