Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

10 dni w Australii w pomiedzy A jednak udało nam się dotrzeć. Tak, dotarliśmy do naszej połowy, połowy bycia, połowy milczenia, połowy pragnienia,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "10 dni w Australii w pomiedzy A jednak udało nam się dotrzeć. Tak, dotarliśmy do naszej połowy, połowy bycia, połowy milczenia, połowy pragnienia,"— Zapis prezentacji:

1

2 10 dni w Australii w pomiedzy

3

4 A jednak udało nam się dotrzeć. Tak, dotarliśmy do naszej połowy, połowy bycia, połowy milczenia, połowy pragnienia, połowy zadeptywania śladów na piasku. Zasmuciłoby się wkoło, gdybyśmy się tutaj mieli zatrzymać, płaczem próbując dokonać tego, czego nie udało dotykiem.

5 siedziecsiedziec

6 zielony wachlarzzielony wachlarz

7 Przewróćmy się zatem na drugą stronę i nie bójmy się tego, że tam to już tylko w dół. Przewróćmy się na drugą stronę i przyciśnijmy bardzo mocno do jeszcze chlodnej poduszki, jedynie wiernej. Być może z przytulenia tego powstanie coś, co obejmie nas z równą mocą.

8 arnoldarnold

9 SchwarzengeroczywiscieSchwarzengeroczywiscie

10

11 niepewnoscniepewnosc

12 kolorykolory

13 kwiatkwiat

14 jaszczurjaszczur

15 paleta malarskapaleta malarska

16

17

18 Wszystkie zdjecia zrobiono w Australii aparatem foftograficznym Sony DSC-F 828 Copyrights GoToSlawek.org; All rights reserved


Pobierz ppt "10 dni w Australii w pomiedzy A jednak udało nam się dotrzeć. Tak, dotarliśmy do naszej połowy, połowy bycia, połowy milczenia, połowy pragnienia,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google