Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

UNII EUROPEJSKIEJ STANOWCZE NIE !!!. Nie damy się wciongnonć w te ich zachodnie układy. I nie omamiom nas tymi motylkami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "UNII EUROPEJSKIEJ STANOWCZE NIE !!!. Nie damy się wciongnonć w te ich zachodnie układy. I nie omamiom nas tymi motylkami."— Zapis prezentacji:

1 UNII EUROPEJSKIEJ STANOWCZE NIE !!!

2 Nie damy się wciongnonć w te ich zachodnie układy. I nie omamiom nas tymi motylkami.

3 Mamy otpowiednio wykształyconych ludzi aby wyciongnonć NASZ KRAJ z recesii. Dołorzym wszelkich starań żeby to osiongnonć. Nie bedzie niemiec plół nam w tważ !!!

4 Unia chce pogronrzyć naszom wieś, ale my sie nie domy. Mamy ludzi świetnie ukierunkowanych na problemy wsi i wybitnie zdolnych, troskliwych i zaufanych. Zasiondom oni w naszym nowym parlamencie.

5 NASZ GURU

6 A to jego zaufani ludzie...

7 ... to jest Marian, ale nie tamten, tylko ten....

8 ... a to jest Kwiatkowski, ale nie pułkownik...

9 ... ten jest po specjalnym przeszkoleniu w ZDS...

10 ... trochę więcej niż podstawówka, a mniej niż zawodówka....

11 ... kolejny z zaufanych mężów...

12 ... ŻELAZNA DAMA - posiada świetne zdolności, potrafi dobrze podrobić więzienną przepustkę do syna, którego bardzo kocha, taki miły i dobry chłopiec.....

13 ... w nagrodę została zastępcą przewodniczącego w komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka...

14 ... Ta z kolei niedługo będzie magistrem, tylko sama na razie nie wie na jakim kierunku studióje, coś tam z jedzeniem...

15 ... i na koniec nasza wschodząca GWIAZDA. Proszę spojrzeć jaka bystra, zaczynała z podstawówką żeby już po chwili rozpocząć naukę i...

16 ... zdobyć średnie i być już po Licełum... Ach nasza kochana Renatka...

17 ... tu już niedługo będzie inne wyksztaucenie ponieważ Renia właśnie kończy studia (nieważne że u kolegi z klubu) liczy się że będzie wyższe. A potem tylko doktorat !!!

18 ... jest tak mondra że zaciongneli jom do komisji w sprawie Rywina, kazali jej pytać tych złodziei, ale o co, więc pytała gdzie jest toaleta w budynku AGORY...

19 POZA TYM BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ TEMU PANU JUŻ DZIENKUJEMY !!!

20 ONI JUŻ BYLI

21 ONI JUŻ NAKRADLI

22 TERAZ KURWA MY

23


Pobierz ppt "UNII EUROPEJSKIEJ STANOWCZE NIE !!!. Nie damy się wciongnonć w te ich zachodnie układy. I nie omamiom nas tymi motylkami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google