Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I ZWIĄZANE Z NIMI NASTROJE. Wiosna jest bardzo wesoła porą roku. Po zimie zaczynają kwitnąć rośliny, zwierzęta budzą się ze snu. Cały świat ożywa. Jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I ZWIĄZANE Z NIMI NASTROJE. Wiosna jest bardzo wesoła porą roku. Po zimie zaczynają kwitnąć rośliny, zwierzęta budzą się ze snu. Cały świat ożywa. Jest."— Zapis prezentacji:

1 I ZWIĄZANE Z NIMI NASTROJE

2 Wiosna jest bardzo wesoła porą roku. Po zimie zaczynają kwitnąć rośliny, zwierzęta budzą się ze snu. Cały świat ożywa. Jest to czas kiedy nasze serca przepełnia radość życia.

3 Lato jest najcieplejszą ze wszystkich pór roku. Kojarzy się nam głównie ze słońcem i wakacjami. Wszyscy z radością wychodzimy na dwór. W naszych sercach jest dużo ciepła i spokoju. Jest to także czas, który zawsze miło wspominamy.

4 Jesień jest czasem oczekiwania na zimę. Liście zaczynają zmieniać kolory i spadać z drzew. Robi się coraz chłodniej. Często może nas zaskoczyć deszcz oraz mgła. Pod koniec jesieni świat staje się szary i ponury.

5 Po kolorowej jesieni robi się biało. Na ziemię spadają płatki śniegu. Każdy z nich różni się od innego. Wychodzimy na sanki, łyżwy lub narty albo lepimy bałwana. W bardzo mroźne dni możemy usiąść przy oknie i popijając gorącą czekoladę obserwować piękny krajobraz.


Pobierz ppt "I ZWIĄZANE Z NIMI NASTROJE. Wiosna jest bardzo wesoła porą roku. Po zimie zaczynają kwitnąć rośliny, zwierzęta budzą się ze snu. Cały świat ożywa. Jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google