Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DA - MA W ramach antykwarycznej serii przedstawiam tutaj nietypowy pokaz, który z sympatią dedykuję naszej admince Jole_czce, zapalonej wędkarzycy Pozdrawiam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DA - MA W ramach antykwarycznej serii przedstawiam tutaj nietypowy pokaz, który z sympatią dedykuję naszej admince Jole_czce, zapalonej wędkarzycy Pozdrawiam."— Zapis prezentacji:

1

2 DA - MA

3 W ramach antykwarycznej serii przedstawiam tutaj nietypowy pokaz, który z sympatią dedykuję naszej admince Jole_czce, zapalonej wędkarzycy Pozdrawiam serdecznie.

4 DA - MA Widząc powracającego z połowu rybaka z łódką pełną złowionych wspaniałych okazów ryb, nasza bohaterka postanowiła przypomnieć sobie stare hobby i powędkować co – nieco w najbliższy weekend.

5 DA - MA Wybrała się wraz mężem nad najbliższe jezioro słynące kiedyś z obfitości różnych ryb. Rozstawili wędki i zaczęli łowić. A oto wynik połowu:

6 DA - MA Szkło

7 DA - MA

8

9

10 Wynik połowów był imponujący. Po pracowitym dniu czekała ich wspaniała kolacja.

11 DA - MA

12 W podzięce za wspaniałą kolację nasza bohaterka została przez męża obdarowana pięknymi klejnotami.

13 DA - MA

14


Pobierz ppt "DA - MA W ramach antykwarycznej serii przedstawiam tutaj nietypowy pokaz, który z sympatią dedykuję naszej admince Jole_czce, zapalonej wędkarzycy Pozdrawiam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google