Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

techniki Ttylko efekty wyjścia (czerwone) rozproszenie powiększenie podstawowe ścieżka ruchu w dół wyzwalanie po kliknięciu (1.) z poprzednią (pozostałe)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "techniki Ttylko efekty wyjścia (czerwone) rozproszenie powiększenie podstawowe ścieżka ruchu w dół wyzwalanie po kliknięciu (1.) z poprzednią (pozostałe)"— Zapis prezentacji:

1

2

3 techniki Ttylko efekty wyjścia (czerwone) rozproszenie powiększenie podstawowe ścieżka ruchu w dół wyzwalanie po kliknięciu (1.) z poprzednią (pozostałe) tempo: bardzo szybko

4 The above image used is a copyright of Washington Department of Fish and Wildlife. Gallery: WDFW Image Gallery WDFW Image Gallery Album: WDFW Wildlife Areas, and Habitat WDFW Wildlife Areas, and Habitat Album: Habitat Illustrations Habitat Illustrations Efekt spadającego liścia kliknij, aby powtórzyć Wciśnij Esc, aby wyjść.

5 techniki wstaw obraz (tło przez. lub slajdu) poza obszar slajdu ścieżka ruchu – niestandardowa –odblokowana, po poprzedniej, wolno (3 sek.) wyróżnienie – obrót (żółty) –kierunek: 360, zgodnie z ruch wskaz. zegara –czas: 2, 5 sekundy –wyzwalacz: z poprzednią Kręcenie (zielony) –kierunek: poziomo –czas: 2, 5 sekundy –wyzwalacz: z poprzednią

6 5

7 4

8 3

9 2

10 1

11 1.Techniki: 2. Otwórz nową, pusta prezentację. Ustaw tło na czarno. 3. Autokształty--> Kształty podstawowe --> koło. Narysuj duży okrąg (najlepiej wysokość: 6 " i szerokość: 6"), można to zrobić poprzez dostosowanie go w formacie właściwości Autokształtu) na slajdzie. 4.Kliknij prawym przyciskiem myszy na kole i wybierz Formatuj autokształt. W sekcji Wypełnienie ustawić kolor bez wypełnienia. W sekcji linia, ustawić kolor na biały, szerokość 8PT. 5.Teraz dodaj pole tekstowe w centrum kręgu.Wpisz "5" w polu tekstowym. Zaznacz i ustaw czcionkę Arial, rozmiar do 200. Zmień kolor czcionki na biały. 6.Kliknij prawym przyciskiem myszy na kole i kliknij Animacja niestandardowa. Wybierz Dodaj efekt> Koło>. Jeśli nie można znaleźć efektu na liście, rozwiń do pełnej listy. 7.Zmodyfikuj ustawienia poprzez zmianę początku: po poprzedniej, szprychy: 1, prędkość: szybko. 8.Teraz dodaj do okręgu jego efekt wejścia. Następnie kliknij na "5". Kliknij na Dodaj efekt--> Wejście--> Zanikanie. 9.Zmodyfikuj ustawienia przy zmianie początku: do "z poprzednią", bardzo szybko".

12 1.Następnie przejdź do efektów wyjścia. Kliknij myszką na okręgu, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz Shift na klawiaturze i kliknąć na "5". Zaznaczysz w ten sposób zarówno okrąg jak i cyfrę. Możesz również przytrzymać klawisz Ctrl i nacisnąć, aby wybrać wszystkie alternatywnie. 2.Kliknij na Dodaj efekt> Wyjście> Zanikanie. Teraz dwie animacje wyjściowe zostaną dodane do listy animacja niestandardowej. 3.Kliknij na pierwszy efekt wyjścia, Zmień Start: "po poprzedniej" szybkość: "bardzo szybko". 4.Kliknij na drugi efekt animacji niestandardowej: szybkość "bardzo szybko". 5.Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy pusty obszar i wybierz przejście slajdów. 6.W sekcji przełączanie slajdów wybierz "Automatycznie po 1 s.". 7.Teraz w menu Slajdy (lewy panel), wyświetlony zostanie numer slajdu 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij przycisk Kopiuj, lub przytrzymaj klawisz Ctrl i naciśnij klawisz C, aby skopiować ten slajd. 8.Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy w pusty obszar, a następnie kliknij polecenie Wklej. Powtórz ten krok 4 razy. 9.Teraz zmień "5" na "4 na drugim slajdzie, na trzecim slajdzie - na "3" i tak dalej. 10.Tradycyjne odliczanie gotowe. Wróć do pierwszego slajdu i obejrzyj w formie pokazu slajdów, naciskając i przytrzymując klawisz Shift na klawiaturze i wciskając F5.

13 Proszę czekać…

14

15 Wijący się wąż - technika: Efekt dość łatwy do uzyskania: Wstaw kółko (AUTOKSZTAŁTY) i dodaj niestandardowa ścieżkę (ANIMACJA NIESTANDARDOWA). Wstaw kilka kopii tego efektu.

16 Wijący się wąż - technika: Nałóż wszystkie na siebie, aby powstał jeden.

17 Wijący się wąż - technika: Animacja niestandardowa start: z poprzednią czas: opóźnienie 0,1 sekundy ścieżka: odblokowana cz. trwania: np. 3,7 sekundy Szybkość: 9 sekund Użyj zaawansowanej osi czasu

18 Wijący się wąż - technika: Powinno to wyglądać tak: Dodaj efekty do pozostałych autokształtów. W tej animacji jest ich 43.

19 Wariacja 1:

20 Wariacja 2:

21 Koniec


Pobierz ppt "techniki Ttylko efekty wyjścia (czerwone) rozproszenie powiększenie podstawowe ścieżka ruchu w dół wyzwalanie po kliknięciu (1.) z poprzednią (pozostałe)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google