Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dominik Jedliński oraz Bartek Kurczab Pytanie, które od wieków męczy młodzież: Napić się czy nie? Na to pytanie powinniśmy stanowczo odpowiedzieć:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dominik Jedliński oraz Bartek Kurczab Pytanie, które od wieków męczy młodzież: Napić się czy nie? Na to pytanie powinniśmy stanowczo odpowiedzieć:"— Zapis prezentacji:

1

2 Dominik Jedliński oraz Bartek Kurczab

3

4

5 Pytanie, które od wieków męczy młodzież: Napić się czy nie? Na to pytanie powinniśmy stanowczo odpowiedzieć: NIE! Spustoszenie w naszym organizmie, jakie nam wyrządzi ta używka nie zostanie zauważone od razu. Dopiero po dłuższym czasie zażywania etanolu zoriętujemy się, że mamy problem z koncentracją. Będzie nam go co raz częściej brakować i będziemy co raz częściej po niego sięgać, co może doprowadzić do alkoholizmu. Alkohol nie tylko niszczy organizm, ale także małżeństwa. Może on zaburzyć prawidłowe relacje miedzy członkami rodziny i doprowadzić w późniejszych konsekwencjach do rozwodu.

6 Wbrew pozorom narkotyki bardzo szybko uzależniają, niekiedy już po jednej dawce człowiek może stać się wrakiem. Wyłączają z życia publicznego i doprowadzają do nieodwracalnych konsekwencji. Miłość nie może istnieć pomiędzy ludźmi z tego typu substancjami. Chęć sięgania po większą dawkę doprowadza do coraz większego zatracenia. Uczucia powoli znikają, osoby te zaczynają się kłócić i miłość po pewnym czasie pryska jak bańka mydlana.

7 C 2 H 5 OH + narkotyki broken heart


Pobierz ppt "Dominik Jedliński oraz Bartek Kurczab Pytanie, które od wieków męczy młodzież: Napić się czy nie? Na to pytanie powinniśmy stanowczo odpowiedzieć:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google