Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Innowacja Ratownictwo Przedmedyczne ZSO NR 12. GIMNAZJALISTO! CZY WIESZ JUŻ, KIM CHCESZ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Innowacja Ratownictwo Przedmedyczne ZSO NR 12. GIMNAZJALISTO! CZY WIESZ JUŻ, KIM CHCESZ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?"— Zapis prezentacji:

1 Innowacja Ratownictwo Przedmedyczne ZSO NR 12

2 GIMNAZJALISTO! CZY WIESZ JUŻ, KIM CHCESZ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?

3 LEKARZEM?

4 FARMACEUTĄ?

5 BIOTECHNOLOGIEM?

6 PSYCHOLOGIEM?

7 NAUKOWCEM?

8 DENTYSTĄ…? … a może sadystą?

9 A MOŻE... RATOWNIKIEM MEDYCZNYM?

10 NA PEWNO CHCESZ W PRZYSZŁOŚCI MIEĆ PRAWO JAZDY. CZY WIESZ, ŻE NIEZALEŻNIE OD TEGO, KIM BĘDZIESZ, PO OSIĄGNIĘCIU PEŁNOLETNOŚCI MASZ KODEKSOWY OBOWIĄZEK UDZIELENIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ OSOBOM POTRZEBUJĄCYM. MOŻESZ ZOSTAĆ POCIĄGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, JEŚLI POMOCY NIE UDZIELISZ LUB ZROBISZ TO ŹLE. A TERAZ NA POWAŻNIE…!

11 ZASTANÓW SIĘ! JEŚLI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ ZASAD UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY, A TAKŻE INTERESUJE CIĘ BIOLOGIA I CHEMIA WYBIERZ KLASĘ I B W IV LICEUM OGÓLNOSZKSZTAŁCĄCYM IM. M. REJA W ZABRZU.

12 W TEJ KLASIE BĘDZIESZ SIĘ UCZYĆ: BIOLOGII, CHEMII I JĘZYKA ANGIELSIEGO W ZAKRESIE ROZSZERZONYM ELEMENTÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO W RAMACH DODATKOWYCH ZAJĘĆ Z PRZYSPOSOBIENIA OBRONNEGO, BIOLOGII ORAZ ZAJĘĆ Z PSYCHOLOGIEM PROBLEMATYKA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO BĘDZIE TAKŻE REALIZOWANA NA LEKCJACH CHEMII, WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE I WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ZAKRESIE PODSTAWOWYM.

13 DOKONAJ WYBORU! A PRZEDE WSZYSTKIM NAUCZYSZ SIĘ ODPOWIEDZIALNEGO ZACHOWANIA W SYTUACJACH ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA, ZDROWIA I ŻYCIA WŁASNEGO ORAZ INNYCH LUDZI.

14 INNI CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC! MOŻE I TY KIEDYŚ BĘDZIESZ JEJ POTRZEBOWAŁ?! ZAPAMIĘTAJ!


Pobierz ppt "Innowacja Ratownictwo Przedmedyczne ZSO NR 12. GIMNAZJALISTO! CZY WIESZ JUŻ, KIM CHCESZ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google