Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czego nie lubi książka ? Dlaczego je niszczymy… Tak szybko o nich zapominamy… Autor: Agnieszka Ciapka Szkoła Podstawowa nr 13 przy Zespole Szkół nr 6 w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czego nie lubi książka ? Dlaczego je niszczymy… Tak szybko o nich zapominamy… Autor: Agnieszka Ciapka Szkoła Podstawowa nr 13 przy Zespole Szkół nr 6 w."— Zapis prezentacji:

1 Czego nie lubi książka ? Dlaczego je niszczymy… Tak szybko o nich zapominamy… Autor: Agnieszka Ciapka Szkoła Podstawowa nr 13 przy Zespole Szkół nr 6 w Żorach Klasa 6 B

2 O co książka prosi ?? - Nie wyrywać kartek, - Nie pisać po kartkach, - Nie rzucać książkami w kąt, - Nie zaginać rogów,

3 4 przykazania książki… 1.Jeśli masz możliwość zakładaj okładkę. 2.Używaj zakładki. 3.Czytaj książkę do końca. 4.Odkładaj do swojej biblioteczki.

4 Coś o książce … Od pierwszych liter już na całe życie przyjaciel wierny, dobry i mądry co opowiada dzieje twojej ziemi odkrywa piękne i nieznane lądy. Od pierwszych liter już na całe życie zawsze przy tobie kiedy ją przywołasz. Do łez cię wzruszy Jankiem Muzykantem a jak Pinokio - ubawi wesoła. Będzie cię uczyć ptaków, kwiatów i ludzi, będzie ci radzić twój wierny przyjaciel szczery.? Zawsze przy tobie służyć ci gotowa od pierwszej w życiu poznanej litery. Od pierwszych liter już na całe życie przyjaciel wierny, dobry i mądry co opowiada dzieje twojej ziemi odkrywa piękne i nieznane lądy. Od pierwszych liter już na całe życie zawsze przy tobie kiedy ją przywołasz. Do łez cię wzruszy Jankiem Muzykantem a jak Pinokio - ubawi wesoła. Będzie cię uczyć ptaków, kwiatów i ludzi, będzie ci radzić twój wierny przyjaciel szczery.? Zawsze przy tobie służyć ci gotowa od pierwszej w życiu poznanej litery.

5 Zalety książek : Dla naukiDla wiedzy Dla przyjemności

6 Proponowane książki przeze mnie do przeczytania… Łysek z pokładu Idy Łysek z pokładu Idy Spotkanie nad morzem Spotkanie nad morzem Karolcia Karolcia Eragon Eragon


Pobierz ppt "Czego nie lubi książka ? Dlaczego je niszczymy… Tak szybko o nich zapominamy… Autor: Agnieszka Ciapka Szkoła Podstawowa nr 13 przy Zespole Szkół nr 6 w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google