Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA SZKOLENIOWA FIRMY EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA SZKOLENIOWA FIRMY EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O."— Zapis prezentacji:

1 OFERTA SZKOLENIOWA FIRMY EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O.

2 O nas jesteśmy firmą powstałą w roku 2006 specjalnie do celów świadczenia szerokiego spektrum usług szkoleniowych, consultingowych i doradczych, współpracujemy z licznym gronem fachowców, specjalistów różnych dziedzin,

3 nasi eksperci, konsultanci i trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do problemów, zespół składa się z konsultantów wewnętrznych ściśle współpracujących z naszą firmą oraz konsultantów zewnętrznych, z którymi podejmujemy współpracę przy realizacji konkretnych projektów.

4 Przykładowe obszary realizowanych przez nas szkoleń zamkniętych szkolenia miękkie - rozwojowe, szkolenia handlowe z obsługi klienta, specjalistyczne szkolenia z zakresu HR, szkolenia menadżerskie, szkolenia z zamówień publicznych, szkolenia dotyczące tematyki projektów unijnych.

5 Szkolenia zamknięte program szkoleniowy ściśle dostosowany do specyfiki firmy, branży, problemu i potrzeb pracowników, techniki i metody szkoleniowe dopasowane do grupy, ułatwiają tworzenie i umacnianie korzystnych relacji międzyludzkich, zwiększają identyfikację pracowników z firmą, Możliwość wyboru tematu, miejsca i terminu.

6 Szkolenia otwarte skierowane do poszczególnych pracowników oraz osób prywatnych, jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcecie Państwo przeszkolić nowych pracowników z danego tematu, spotykają się na nich przedstawiciele różnych firm. Umożliwia to uczestnikom wymianę doświadczeń, poglądów, pozwala na weryfikację swojej wiedzy i umiejętności na tle pracowników z innych firm.

7 Nasze atuty: Wysoka jakość usług, Bogate doświadczenie, Doświadczeni praktycy, trenerzy, Kompleksowość oferty, Zindywidualizowanie oferty, Pełne zaufanie, Nieustanny rozwój.

8 To, co jest dobre dziś, jutro może być tylko wystarczające

9 Czynniki powodujące konieczność ustawicznego szkolenia pracowników: Świadomość zmian w otoczeniu przedsiębiorstwa, Tempo zmian cywilizacyjnych i gospodarczych Zmieniające się warunki pracy, Postęp techniczny, Chęć doskonalenia się pracowników, Możliwość awansu zawodowego, Poczucie bezpieczeństwa.

10 Szkolenie pracowników : sprzyja poszerzaniu horyzontów pracownika oraz rozwojowi jego osobowości, wyzwala w ludziach innowacyjność, poddają nowe pomysły pod rozwagę, zmienia rutynowe przyzwyczajenia, rozwija samodzielność i przedsiębiorczość,.

11 stanowią swego rodzaju wynagrodzenie, są uznawane jako wyróżnienie, zaspokajają potrzeby samorealizacji pracowników, stanowią podstawę rozwoju przedsiębiorstwa, stanowią inwestycję na przyszłość, motywują pracowników, wyrażają dbałość pracodawcy o pracownika.

12 Gdy inwestujesz pieniądze w szkolenia pracowników, zwracają się one w postaci większej wydajności zespołu, a co za tym idzie do zwiększenia obrotu twojej firmy.

13 Powołując się na dane z magazynu Nowoczesna firma z października 2010 pod tytułem Rewolucja czy ewolucja na rynku szkoleniowym. Szkolenia w Polsce 2010 wynika, iż: Coraz więcej firm traktuje inwestycje w pracowników jako część strategii rozwojowej firmy, Dominująca tematyka szkoleń dla firm w 2010 r: – Zarządzanie organizacją, kierowanie, – Umiejętności osobiste, – Sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta, – BHP, języki obce, księgowość, finanse

14 Budżet szkoleniowy firm w 2010 w porównaniu z 2009: - ¼ firm wzrósł (o średnio 34%), - ¼ zmalał w stosunku do 2009, Korzystanie z usług zewnętrznych firm szkoleniowych: 57% regularnie, 36% sporadycznie, 7 % w ogóle nie korzysta z firm zewnętrznych.

15 Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swojej osobowości. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje.

16 Pamiętajmy: Możliwość udziału w szkoleniach w okresie stagnacji jest dla pracowników sygnałem, że firma dba o nich, o ich rozwój i myśli o nich w perspektywie długoterminowej. Poczucie, że mój pracodawca inwestuje we mnie, prowadzi na zasadzie wzajemności do pozytywnych postaw wobec firmy i inicjatyw na jej rzecz.

17 Firma obcinająca fundusze na szkolenia nie przyciąga już wykwalifikowanych specjalistów, bo nie daje im możliwości rozwoju, pracownicy, którzy się nie dokształcają szybko stają się nieefektywni przy tak zmieniających się warunkach na rynku. Wszystko to prowadzi do frustracji i konfliktów w firmie

18 Jestem przekonana, że firma Europejskie Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. będąc aktywnym i ważnym uczestnikiem rynku szkoleń wprowadza nową, jakość i nowy standard usług.

19 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie: www.edi-szkolenia.pl oraz zachęcam do spotkania Barbara Markowicz Dyrektor ds. szkoleń Tel. 600590330 bmarkowicz@edi-szkolenia.pl


Pobierz ppt "OFERTA SZKOLENIOWA FIRMY EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O."

Podobne prezentacje


Reklamy Google