Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tu będę wracać Forum Inicjatyw Oświatowych otrzymało 11800zł dotacji na realizację projektu w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Barlinku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tu będę wracać Forum Inicjatyw Oświatowych otrzymało 11800zł dotacji na realizację projektu w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Barlinku."— Zapis prezentacji:

1

2 Tu będę wracać Forum Inicjatyw Oświatowych otrzymało 11800zł dotacji na realizację projektu w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Barlinku

3 Wrzesień - planowanie działań, wybór nazw grup. Grupy: Rychłe Zające, Wtyczki, Równi, Władcy Much

4 29 września - zwiedzanie muzeum w Dziedzicach ognisko lekcja historii

5 Warsztaty w żonglowaniu piłeczkami -12 października Paweł i Ewelina przyjechali do nas z Krzyżowic (koło Wrocławia)

6 Paweł i Ewelina uczą żonglowania piłeczkami -Dziedzice 13 października krótka noc w śpiworach

7 Warsztaty w autoprezentacji Trenerzy: Elżbieta Chudzik i Wiesław Nowicki

8 Warsztaty Warsztaty - podstawy Wywiad – 23 października 2007 fotografii – 27 lutego 2008 z panią Iwoną Żytkowiakz panią Izabelą Drewniak

9 Dzień Rychnowa - 23 listopada 2007 Sołtys Rychnowa Romuald Romaniuk wita wszystkich przybyłych na zabawę andrzejkową dla maluchów: gości z Barlinka, rodziców z dziećmi Dziewczęta prezentują miejscowość.

10 Tańce i konkursy z grupą Rychłe Zające – radość i ciekawość

11 Makiety budowli z Rychnowa, Barlinka, Lutówka listopad

12 Mikołajkowy konkurs w żonglowaniu piłeczkami - 6 grudnia

13 Warsztaty Skąd się biorą bryłki?7 XII 2007 Pan Adam Kominiak przyjechał do nas z Łodzi. Pokazał swoją kolekcję niesamowitych brył i fascynująco o nich opowiadał.

14 Dzień Lutówka – 12 grudnia powitanie przez sołtysa Zawody – rzut kaloszem Eugeniusza Trafalskiego

15 Prezentacja miejscowości (Lutówko i Osina) przez Władców Much wykonywanie ozdób ze słomy i lepienie pierogów

16 Jasełka w Dziedzicach – 12 stycznia

17 63 rocznica wyzwolenia Dziedzic – 27 stycznia Wiersze Woldenberczyków w wykonaniu młodzieży z Dziedzic, Strąpia i Barlinka.

18 Z wizytą w Równie – 1 marca Sołtys Andrzej Brocki opowiada historię miejscowości i pokazuje stare przedmioty. Chłopcy,,produkują chleb i masło.

19 Grupa Równi pokazuje skarby: ruiny kościoła, zegar słoneczny Nakarmiona grupa Emmy się nie boi

20 Ściana miejsc w Publicznym Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Barlinku Na ścianie miejsc jest umieszczonych 20 miejscowości, z których młodzież dojeżdża do naszego gimnazjum. Najdłużej jedzie gimbus z Żelic – 49 minut.

21 Świętowanie projektu – 29 marca 2008 Dziedzice Gdy umysł rozszerzy się poprzez nowe doświadczenia, nigdy już nie wraca do swych poprzednich rozmiarów. Dr Kurt Hahn


Pobierz ppt "Tu będę wracać Forum Inicjatyw Oświatowych otrzymało 11800zł dotacji na realizację projektu w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Barlinku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google