Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czego oczekujemy od facetów gdy mamy:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czego oczekujemy od facetów gdy mamy:"— Zapis prezentacji:

1 Czego oczekujemy od facetów gdy mamy:
21 lat: 32 lata: 16 lat: 40 lat: 55 lat: 65 lat: 75 lat:

2 16 lat. Żeby: był przystojny. miał samochód. spędzał więcej czasu ze mną niż z kolegami.

3 21 lat. Żeby: był przystojny. był wykształcony. odnosił sukcesy zawodowe. był słodki i wyrozumiały. był inteligentny. miał ładne ciało. gustownie się ubierał. był pełen niespodzianek. był namiętnym i dobrym kochankiem.

4 32 lata. Żeby: otwierał mi drzwi do samochodu od czasu do czasu zabrał mnie na kolację do drogiej restauracji. śmiał się z moich żarcików. nosił siatki z zakupami. miał przynajmniej jeden garnitur. doceniał, że mu sprzątam i gotuję. pamiętał o moich urodzinach i wszystkich rocznicach. chciał się ze mną kochać przynajmniej raz w tygodniu.

5 40 lat. Żeby: miał stałą pracę. zabierał mnie czasami gdzieś na kolacje. kiwał głową na „tak”, kiedy do niego mówię. był zdrowy (do przesuwania mebli). nosił bluzki zakrywające brzuch. nie zapominał położyć deski od klozetu. goli się przynajmniej raz na tydzień. nie musi być przystojny, może być też łysy.

6 55 lat. Żeby: usuwał sobie włosy z uszu i nosa. nie drapał się ani nie bekał w miejscach publicznych. miał jakieś oszczędności. nie powtarzał się. wstawał z łóżka przynajmniej pod koniec tygodnia. nosił czystą bieliznę i skarpetki od tej samej pary. nie odróżniał domowych obiadów od kupnych. pamiętał imiona rodziny. czasami się golił.

7 65 lat. Żeby: nie straszył dzieci. pamiętał gdzie jest toaleta. dużo nie kosztował. nie chrapał za głośno. wiedział dlaczego się śmieje. miał dobre zdrowie i był samowystarczalny. przebierał się. pamiętał gdzie zostawił swoje zęby. rozpoznawał mnie.

8 75 lat. Żeby: oddychał. robił siku do klozetu.

9 Chyba mi nie powiecie, że tak nie jest???
Pozdrawiam


Pobierz ppt "Czego oczekujemy od facetów gdy mamy:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google