Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Eliminacje centralne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turysty czno-Krajoznawczego Gdańsk 9-12 czerwca 2011r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Eliminacje centralne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turysty czno-Krajoznawczego Gdańsk 9-12 czerwca 2011r."— Zapis prezentacji:

1 Eliminacje centralne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turysty czno-Krajoznawczego Gdańsk 9-12 czerwca 2011r.

2 GDAŃSK 2011 Drużyna z naszej szkoły w składzie: MARLENA MAREK KLAUDIA WINER i PAULINA WOJNA w eliminacjach centralnych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego zajęła V miejsce w Polsce.

3 Nasza dłutowska drużyna

4 SUKCES W GDAŃSKU Dziewczyny rywalizowały z 16 drużynami z całej Polski w następujących konkurencjach (przez 3 dni): Test krajoznawczy o Polsce Test wiedzy turystycznej i topograficznej Test z zakresu przepisów ruchu drogowego Test z zakresu udzielania pierwszej pomocy Turystyczne ABC: rozpoznawanie roślin, pomiary wysokości pagórka, wysokości drzewa i szerokości rzeki, gotowanie wody w warunkach turystycznych, rzeźby z piasku- atrakcje turystyczne województwa pomorskiego, gra azymutowa. Kolarski tor przeszkód Karta do kroniki Udzielanie pierwszej pomocy Marsz na orientacje

5 OMTTK GDAŃSK

6

7

8

9

10

11 Ogromny sukces odniosła PAULINA WOJNA (uczennica klasy VIb) zajmując indywidualnie I miejsce w POLSCE w teście wiedzy turystycznej i topograficznej.

12 OMTTK GDAŃSK

13

14

15 W konkurencji: Turystyczne ABC dziewczyny zajęły I miejsce, a w teście wiedzy turystycznej i topograficznej II miejsce. W klasyfikacji końcowej były na miejscu V

16 Gratulacje!!!

17 OMTTK GDAŃSK


Pobierz ppt "Eliminacje centralne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turysty czno-Krajoznawczego Gdańsk 9-12 czerwca 2011r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google