Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SKS to sportowe zajęcia poza lekcyjne z piłki siatkowej prowadzone przez w naszej szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SKS to sportowe zajęcia poza lekcyjne z piłki siatkowej prowadzone przez w naszej szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się"— Zapis prezentacji:

1

2 SKS to sportowe zajęcia poza lekcyjne z piłki siatkowej prowadzone przez w naszej szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się w szkolnej sali gimnastycznej raz lub dwa razy w tygodniu i trwają około dwóch godzin. osoby chodzące na te zajęcia reprezentują naszą placówkę jako męskie i żeńskie drużyny piłki siatkowej.

3

4 Jak zawsze na początku zajęć czeka nas rozgrzewka. Rozgrzanie palców, dłoni, nadgarstków, ramion, kolan, nóg. Kilka minut różnych ćwiczeń. m. in. odbioru sposobem górnym i dolnym, plas, kiwanie, atak czy zagrywka. Nauczyciel ogląda nasze starania i pomaga, doskonali naszą technikę i daje cenne wskazówki.

5

6 Po rozgrzewce nadchodzi uwielbiany przez wszystkich czas gry. Dzielimy się na dwie, równe drużyny i zaczynamy grać ! Każda akcja dostarcza nam wiele emocji. Cieszymy się powodzeniem ale i przeżywamy porażki. Najważniejsze jednak, że czerpiemy z tego mnóstwo radości. Na sali zawsze słychać nasz śmiech, krzyki czy nieustanne wskazówki nauczyciela. Choćbyśmy niewiadomo jak się różnili to wszystkich z nas łączy pasja i zamiłowanie do siatkówki.

7

8

9 Często uczestnikom zajęć SKS zdarza się rozgrywać mecze towarzyskie sparingi zarówno między drużynami chłopaków i dziewczyn jak i mecze z reprezentantami innych szkół. Oczywiście uwielbiamy wygrywać !

10

11 Te zajęcia dostarczają nam mnóstwo zabawy, radości ale i oczywiście ruchu ! Dzięki nim trzymamy formę i nie mamy problemów z nadwagą.

12


Pobierz ppt "SKS to sportowe zajęcia poza lekcyjne z piłki siatkowej prowadzone przez w naszej szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google