Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolny klub siatkowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolny klub siatkowy."— Zapis prezentacji:

1 Szkolny klub siatkowy

2 SKS to sportowe zajęcia poza lekcyjne z piłki siatkowej prowadzone przez w naszej szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się w szkolnej sali gimnastycznej raz lub dwa razy w tygodniu i trwają około dwóch godzin. osoby chodzące na te zajęcia reprezentują naszą placówkę jako męskie i żeńskie drużyny piłki siatkowej.

3

4 Jak zawsze na początku zajęć czeka nas rozgrzewka
Jak zawsze na początku zajęć czeka nas rozgrzewka. Rozgrzanie palców, dłoni, nadgarstków, ramion, kolan, nóg. Kilka minut różnych ćwiczeń. m. in. odbioru sposobem górnym i dolnym, „plas” , „kiwanie” , atak czy zagrywka. Nauczyciel ogląda nasze starania i pomaga, doskonali naszą technikę i daje cenne wskazówki.

5

6 Po rozgrzewce nadchodzi uwielbiany przez wszystkich czas gry
Po rozgrzewce nadchodzi uwielbiany przez wszystkich czas gry. Dzielimy się na dwie, równe drużyny i zaczynamy grać ! Każda akcja dostarcza nam wiele emocji. Cieszymy się powodzeniem ale i przeżywamy porażki. Najważniejsze jednak, że czerpiemy z tego mnóstwo radości. Na sali zawsze słychać nasz śmiech, krzyki czy nieustanne wskazówki nauczyciela. Choćbyśmy niewiadomo jak się różnili to wszystkich z nas łączy pasja i zamiłowanie do siatkówki.

7

8

9 Oczywiście uwielbiamy wygrywać !
Często uczestnikom zajęć SKS zdarza się rozgrywać mecze towarzyskie „sparingi” zarówno między drużynami chłopaków i dziewczyn jak i mecze z reprezentantami innych szkół. Oczywiście uwielbiamy wygrywać !

10

11 Dzięki nim trzymamy formę i nie mamy problemów z nadwagą.
Te zajęcia dostarczają nam mnóstwo zabawy, radości ale i oczywiście ruchu ! Dzięki nim trzymamy formę i nie mamy problemów z nadwagą.

12 Dziekuje za uwage


Pobierz ppt "Szkolny klub siatkowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google