Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młode Blogerki przedstawiają…. Nasz projekt… Jak nazywa się nasz projekt ? O czym mówi ? Nasz projekt nosi nazwę : Jak żyć zdrowo, młodzieżowo, a zarazem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młode Blogerki przedstawiają…. Nasz projekt… Jak nazywa się nasz projekt ? O czym mówi ? Nasz projekt nosi nazwę : Jak żyć zdrowo, młodzieżowo, a zarazem."— Zapis prezentacji:

1 Młode Blogerki przedstawiają…

2 Nasz projekt… Jak nazywa się nasz projekt ? O czym mówi ? Nasz projekt nosi nazwę : Jak żyć zdrowo, młodzieżowo, a zarazem rozrywkowo ?. W tym projekcie chciałyśmy pokazać Wam, że zdrowy tryb życia nie musi być nudny, można aktywnie bawić się na różne sposoby. Zamiast ciągłego siedzenia przy komputerze można kreatywnie spędzić czas w gronie przyjaciół. Oprócz tego przekazałyśmy Wam kilka porad na temat zdrowego i smacznego odżywiania. w gronie przyjaciół. Oprócz tego przekazałyśmy Wam kilka porad na temat zdrowego i smacznego odżywiania. Jak narodził się temat na taki, a nie inny projekt ? Jak narodził się temat na taki, a nie inny projekt ? Temat naszego projektu narodził się przez przypadek. Wpadłyśmy na niego dzięki różnym zdarzenia w naszej szkole, które związane były ze zdrowym trybem życia. Na początku miałyśmy zupełnie inny zamysł na przeprowadzenie projektu. Na początku miałyśmy zupełnie inny zamysł na przeprowadzenie projektu. Natomiast w czasie jego realizacji upewniłyśmy się, że wybranie projektu o zdrowym odżywianiu i przeprowadzanie go na ciekawy i pełen działań sposób o zdrowym odżywianiu i przeprowadzanie go na ciekawy i pełen działań sposób było dobrą decyzją. Zadaniem naszego projektu było : Zachęcenie młodzieży do zdrowego trybu życia, tak aby był on rozrywkowy i wesoły.

3 Nasz projekt… 5 zasad zdrowego trybu życia…

4 Nasz projekt… Zasady zdrowego odżywiania…

5 Nasz projekt… Ruszaj się !!! Podczas działań związanych z naszym projektem zastanawiałyśmy się jak kreatynie i wesoło spędzać wolny czas. W końcu wpadłyśmy na myśl, że tak naprawdę w mieście, w którym mieszkamy jest tyle miejsc idealnych wręcz do spędzania czasu aktywnie. Na naszym blogu przedstawiłyśmy kilka propozycji taki miejsc, m. in. kręgielnia, basen, park linowy.

6 Dzi ę kujemy Za uwag ę … Za uwag ę …


Pobierz ppt "Młode Blogerki przedstawiają…. Nasz projekt… Jak nazywa się nasz projekt ? O czym mówi ? Nasz projekt nosi nazwę : Jak żyć zdrowo, młodzieżowo, a zarazem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google