Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dżekuś to pupil Klary i Wiktorii Gumienik

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dżekuś to pupil Klary i Wiktorii Gumienik"— Zapis prezentacji:

1 Dżekuś to pupil Klary i Wiktorii Gumienik
Dżekuś to pupil Klary i Wiktorii Gumienik. Dziewczyny wołają na niego także Dżekson. Uwielbia chować się po kątach i ganiać za swoim podwórkowym przyjacielem, kotem Klakierem. Nie lubi za to się kąpać. Psiak to na pewno niezwykły: uwielbia rysować, nosić okulary i zdobywać szczyty.

2

3 Ten śpioszek to Kacper, ulubieniec Pauliny Piekarz
Ten śpioszek to Kacper, ulubieniec Pauliny Piekarz. Paulina codziennie rano go karmi, za co kotek dziękuje jej mruczeniem. Kacper kocha swoją panią, z którą często bawi się w berka.

4 Przedstawiamy Łatę, kotkę Kasi Szczypy
Przedstawiamy Łatę, kotkę Kasi Szczypy. Łata ma siedem lat, jej ulubionym zajęciem jest spanie. Uwielbia biszkopty i krakersy. Nie lubi za to odkurzacza, na dźwięk którego zawsze ucieka. Nie boi się za to innych psów i kotów dzielnie im stawiając czoła.

5 Oto Maja Kacpra Lalaka. Maja jest owczarkiem niemieckim
Oto Maja Kacpra Lalaka. Maja jest owczarkiem niemieckim. To odważny i silny pies. Swoim wyglądem odstrasza nawet listonosza. Ze swoim panem jeździ na wycieczki rowerowe. Reaguje też na komendy Kacpra. To prawdziwie wyszkolony pies!

6 Maję opisała również Klaudia, siostra Kacpra
Maję opisała również Klaudia, siostra Kacpra. Jak widać, dla Klaudii Maja to wymarzona modelka. Zawsze wita swoja panią wesoło merdając ogonem.

7 Lula, kotka Karoliny Kijak, ma rok i 5 miesięcy
Lula, kotka Karoliny Kijak, ma rok i 5 miesięcy. Kiedyś, goniąc motylkiem , wypadła przez okno, na szczęście nic jej się nie stało. Oprócz motylków uwielbia swą plastikową piłkę i kocyk, pod którym śpi.

8 Oto chomik Mikołaja Połoncarza
Oto chomik Mikołaja Połoncarza. Przepada za słodkimi ciasteczkami polewanymi czekoladą. Jest strasznym śpiochem i bałaganiarzem, ale jego właściciel i tak go bardzo lubi.

9 Odi, piesek Pauliny Boroch, jest wyżłem
Odi, piesek Pauliny Boroch, jest wyżłem. Nie lubi chodzić ba spacery, bo musi zakładać kaganiec. Ma kotka o gryzienia – oczywiście nie żywego, tylko maskotkę. Jako szczeniak nie umiał chodzić po płytkach – robił na nich szpagaty. Dziś jest sprytnym i mądrym zwierzakiem.

10 Wiktor Paśniczek uwielbia oglądać ptaki za oknem
Wiktor Paśniczek uwielbia oglądać ptaki za oknem. Jego ulubieniec to gołąb grzywacz, który co roku zakłada gniazdo na świerku przed jego oknem.

11 Oto Diana, owczarek szkocki. Jest psem Oli Deski
Oto Diana, owczarek szkocki. Jest psem Oli Deski. Jak widać, lubi bawić się na śniegu . Lubi też deszcz – gdy pada, stara się złapać spadające krople.

12 Oto Bongo, ulubieniec Oli Węgorek
Oto Bongo, ulubieniec Oli Węgorek. Bongo kocha śnieg i zimowe szaleństwa. Uwielbia również pluszowe zabawki i piłki, a także pogoń za papugami wypuszczonymi z klatki.

13 Oto Tobi, piesek Igi Statecznej
Oto Tobi, piesek Igi Statecznej. Tobi to szalony psiak z szalonymi pomysłami. Lubi się stroić, jest prawdziwym modelem. Zawsze chętnie bierze udział w przejażkach samochodem. Razem z mamą Igi odwozi codziennie swą właścicielkę do szkoły.

14 Rozalka była kotką Agaty Juszczyk, niestety Rozalka już nie żyje
Rozalka była kotką Agaty Juszczyk, niestety Rozalka już nie żyje. Agacie bardzo jej brakuje, ponieważ była łagodna i mądra. Rozalka lubiła uganiać się za ptakami i łowić myszy. Była prawdziwym kocim myśliwym.

15 Proszę Państwa, oto Maja. Maja jest pieskiem Marysi Nowakowskiej
Proszę Państwa, oto Maja. Maja jest pieskiem Marysi Nowakowskiej. Maja ma roczek, na tym zdjęciu miała trzy miesiące. Nie lubi, jak ktoś zabiera jej zabawki.

16 NIE KRZYWDŹ ZWIERZĄT. PAMIĘTAJ, ŻE ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA
NIE KRZYWDŹ ZWIERZĄT! PAMIĘTAJ, ŻE ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA. ŻABA, CHOMIK CZY MRÓWKA ORAZ INNE MAŁE, BEZBRONNE ZWIERZĘTA– ONE TEŻ CZUJĄ BÓL, ZATEM NIE BAW SIĘ NIMI. JEŚLI PRZYJĄŁEŚ DO DOMU JAKIEŚ ZWIERZĘ, JESTEŚ ZA NIE ODPOWIEDZIALNY, MUSISZ SIĘ O NIE ZATROSZCZYĆ.


Pobierz ppt "Dżekuś to pupil Klary i Wiktorii Gumienik"

Podobne prezentacje


Reklamy Google