Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Anna Salamończyk. Kontekst użycia programu: O Nauka nowego materiału - nowych pojęć: O wybór (dodawanie) pojęć, O powtarzanie, O możliwość związanie rysunków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Anna Salamończyk. Kontekst użycia programu: O Nauka nowego materiału - nowych pojęć: O wybór (dodawanie) pojęć, O powtarzanie, O możliwość związanie rysunków."— Zapis prezentacji:

1 Anna Salamończyk

2 Kontekst użycia programu: O Nauka nowego materiału - nowych pojęć: O wybór (dodawanie) pojęć, O powtarzanie, O możliwość związanie rysunków / szkiców, O Zaplanowanie sposobu powtarzania materiału. O Przygotowanie szybkiego transferu materiału do postaci karteczek. O Testowanie opanowania materiału. O Monitorowanie postępów w nauce.

3 Wymagania O Aplikacja powinna udostępniać: O Łatwe dodawanie i usuwanie nowych pojęć (opcja wyboru lub dodania tematu i dziedziny). O Dodawanie rysunków lub szkiców związanych z pojęciem. O Szybkie raporty do wydruku z materiału. O Statystyki.

4 Wymagania O Aplikacja powinna udostępniać: O Gadżet do przeglądania materiału z opcją ukrywania wyjaśnień. O Testowanie opanowania materiału. Docelowo również: O Transfer materiału na karteczkach do telefonu.

5 Pojęcie /pytanie/ zagadnienie mnemonik Wyjaśnienie pojęcia / definicja Zdjęcie / rysunek / szkic Interaktywna Fiszka


Pobierz ppt "Anna Salamończyk. Kontekst użycia programu: O Nauka nowego materiału - nowych pojęć: O wybór (dodawanie) pojęć, O powtarzanie, O możliwość związanie rysunków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google